Real Madryt - Chelsea

i

Autor: AP PHOTO Real Madryt - Chelsea

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów

Chelsea gra dziś na Santiago Bernabeu. Londyńczy mają wielkiego fana wśród piłkarzy ekstraklasy. „Choć niełatwo być ich kibicem”...

2023-04-12 10:29

Czas rozstrzygnięć w Champions League coraz bliżej. We wtorek odbyły się dwa pierwsze mecze ćwierćfinałowe, w środę czekają fanów emocje związane z meczami w Madrycie i Mediolanie. Starcie Realu z Chelsea będzie powtórką rywalizacji obu klubów na tym samym etapie ubiegłorocznych rozgrywek. „Królewscy” w niezwykłych okolicznościach uporali się wówczas z rywalem z Wysp Brytyjskich, by ostatecznie triumfować w całych rozgrywkach.

Uwaga polskich kibiców w środowy wieczór skupiona będzie przede wszystkim na San Siro, gdzie – jak mówi „Super Expressowi” Marek Koźmiński - Piotr Zieliński wraz z Napoli wykonać ma krok w kierunku finału Ligi Mistrzów. Spotkanie na Santiago Bernabeu pozostaje w cieniu wewnętrznej rywalizacji włoskiej. Jest jednak w polskiej ekstraklasie zawodnik, który obejrzy je w wielkim napięciu, trzymając kciuki za „The Blues”!

Chelsea ma wielkiego fana wśród piłkarzy ekstraklasy

- Tak, jestem wielkim fanem Chelsea – przyznaje głośno i z dumą Daisuke Yokota. 22-letni pomocnik trafił do polskiej ekstraklasy dwa miesiące temu, z łotewskiej Valmiery,z którą w minionym roku wywalczył mistrzostwo tego kraju. Wcześniej próbował swych sił w regionalnych klubach niemieckich. - Choć w ostatnim czasie niełatwo być kibicem londyńczyków... - dodaje od razu Yokota, mając na myśli liczne porażki „The Blues” na niwie krajowej.

Początek meczu na Santiago Bernabeu – w środę o godz. 21.00. Transmisja w Polsat Sport Premium.

Sonda
Jaki będzie rezultat dwumeczu Realu z Chelsea?
Daisuke Yokota

i

Autor: gornikzabrze.pl Daisuke Yokota
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze