Dariusz Szpakowski wraca do komentowania po długiej przerwie! TVP powierzyło mu wielki hit Ligi Mistrzów

2021-11-24 16:58
Dariusz Szpakowski
Autor: Super Express / Andrzej Lange Dariusz Szpakowski

Dariusz Szpakowski to prawdziwa legenda polskiego komentarza sportowego. Dlatego też fani mogli być zaniepokojeni, gdy przez kolejne miesiące brakowało go przy kolejnych piłkarskich wydarzeniach w TVP. Teraz jednak już nie ma wątpliwości – Dariusz Szpakowski skomentuje mecz Ligi Mistrzów i to nie byle jaki, bo prawdziwy hit!

Dariusz Szpakowski w trakcie Euro 2020 był jednym z komentatorów, którzy pracowali przy tej niezwykle prestiżowej imprezie. W trakcie turnieju doszło do ogromnego zamieszania – słynny dziennikarz znalazł się w ogniu krytyki za niektóre drobne pomyłki w trakcie jednego ze spotkań. Z tego powodu dyrektor TVP Sport zdecydował, żeby odsunąć Dariusza Szpakowskiego od komentowania finału Euro 2020. Od tego czasu słynny dziennikarz długo nie pojawiał się przy okazji imprez piłkarskich. Teraz już jednak wraca i będzie pracował przy prawdziwym hicie – Manchester City – PSG w Lidze Mistrzów.

Kolejne kłopoty w Bayernie Monachium. Napastnik sam jest sobie winien

Dariusz Szpakowski wraca do komentowania

Wielu fanów było zaniepokojonych tym, że po Euro 2020 Dariusz Szpakowski niemal zniknął z anteny. Komentował wydarzenia na igrzyskach olimpijskich, jednak później przez pewien czas nie był obecny w telewizji – jego program 4-4-2 w TVP Sport zniknął z anteny. Okazało się, że Szpakowski zmagał się także z pewnymi problemami zdrowotnymi. Teraz jednak czuje się już lepiej – najpierw wrócił do prowadzenia programu w TVP Sport, a teraz będziemy mogli posłuchać jego legendarnego głosu także przy okazji spotkania w Lidze Mistrzów.

Wielka zadyma kibiców przed meczem Ligi Mistrzów. Rzucili się na policjantów, są ranni

Starcie Manchesteru City z Paris Saint-Germain w środę 24 listopada będzie miało duży wpływ na to, jak ułoży się sytuacja w tabeli. Obie drużyny walczą o wyjście z grupy z pierwszego miejsca. Pierwsze starcie tych zespołów wygrało PSG 2:0. „Obywatele” będą więc chcieli się zrewanżować za porażkę i zapewnić sobie awans z pierwszej lokaty. Dariusz Szpakowski skomentuje to spotkanie w TVP razem z Sebastianem Milą.  

Sonda
Czy Dariusz Szpakowski to najlepszy komentator w historii polskiej telewizji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze