Anna Lewandowska, Allianz Arena

Autor: "Super Express"

Gol Roberta i kawa rozgrzały Anię Lewandowską [ZDJĘCIE]

2015-11-25 10:08

Bayern Monachium pokonał 4:0 Olympiakos Pireus w meczu 5. kolejki Champions League. Mistrzowie Niemiec zapewnili sobie już awans do fazy pucharowej, a jednego z goli strzelił Robert Lewandowski. Na trybunach nie mogło oczywiście zabrkanąć jego małżonki, która musiała się rozgrzewać gorącą kawą.

Anna Lewandowska (27 l.), żona Roberta, oczywiście pojawiła się na meczu Bayern – Olympiakos (4:0). W pierwszej połowie cieszyła się z gola ukochanego, ale na stadionie było na tyle zimno (temperatura w okolicach zera), że w przerwie postanowiła rozgrzać się w ciepłych wnętrzach stadionu.

Zobacz: Robert Lewandowski: Jeszcze w tym roku chcę strzelić 50-tkę

Na drugą połowę wyszła z kubkiem kawy w ręku. I tylko gorący napój mógł ją rozgrzać, bo już niestety nie drugi gol męża... Lewandowski został bowiem zdjęty z boiska przez Pepa Guardiolę niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy.