Bogusław Leśnodorski

Autor: Michał Wielgus Bogusław Leśnodorski

Liga Mistrzów. Bogusław Leśnodorski: Prezes Realu pytał mnie o 4 nazwiska

2016-10-19 10:44

Legia Warszawa przegrała z Realem Madryt 1:5 na Santiago Bernabeu w 3. kolejce Ligi Mistrzów. Jednak mistrzowie Polski w pierwszych kilkunastu minutach stworzyli kilka okazji do strzelenia gola obrońcy trofeum. Po meczu zadowolony z postawy stołecznego zespołu był Bogusław Leśnodorski, który napisał, że Florentino Perez pytał go o graczy Jacka Magiery. Czyżby szykował się wielki transfer na linii Warszawa - Madryt?

Mistrzowie Polski jechali do stolicy Hiszpanii jak na ścięcie. Większość osób zastanawiała się nad rozmiarami porażki podopiecznych Jacka Magiery przeciwko "Królewskim" tym bardziej, że w miniony weekend przegrali na wyjeździe z Pogonią Szczecin 2:3, a gracze Zinedine'a Zidane'a rozbili Betis 6:1. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, to Legia w pierwszych minutach stworzyła sobie okazje do tego, aby wyjść na prowadzenie. Ostatecznie warszawska drużyna przegrała 1:5, lecz mimo to pokazała wolę walki, charakter, a Miroslav Radović strzelił gola z rzutu karnego.

Po końcowym gwizdku sędziego zadowolony z postawy zawodników na Santiago Bernabeu był jeden z właścicieli mistrzów Polski, który podzielił się ciekawą informacją na Twitterze. - Prezes Realu spytał mnie o nazwiska 4 naszych piłkarzy. Walczyliśmy!! Dziękuje drużynie - napisał Bogusław Leśnodorski na portalu społecznościowym, lecz nie zdradził o kogo chodziło Florentino Perezowi. Kto wie, być może w zimowym okienku transferowym będziemy świadkami transferu na linii Warszawa - Madryt! W końcu obydwa zespoły czeka jeszcze drugie spotkanie tym razem przy Łazienkowskiej, lecz bez udziału publiczności.