Marcin Feddek

i

Autor: Cyfra Sport Marcin Feddek

Duża wpadka

Ohydne i obrzydliwe słowa komentatora. Burza po tym, co powiedział Marcin Feddek. Co on w ogóle myślał?!

2023-11-30 11:18

Wielkim echem odbił się komentarz Marcina Feddka podczas meczu Galatasaray - Manchester United. Komentator Polsatu Sport pozwolił sobie porównać zespół z Anglii, używając kontrowersyjnej opinii jednego z kibiców. Cytowanie jej na antenie bardzo uraziło osoby poważnie chore. Widzowie i internauci nie pozostawili na sprawozdawcy suchej nitki. Wylała się lawina krytyki.

To było prawdziwe widowisko w Stambule. W meczu Ligi Mistrzów ekipa Galatasaray zremisowała u siebie z Manchesterem United, mimo że Czerwone Diabły już dwa razy miały dwubramkowe prowadzenie. Mecz zakończył się efektownym podziałem punktów (3:3), ale w Polsce więcej mówiło się o komentarzu spotkania niż o samym spotkaniu.

To sprawa Marcina Feddka, który przesadził, cytując okropną opinię jednego z kibiców. Komentator tłumaczył, że znalazł opinię jednego z kibiców Manchesteru United, który nie przebierał w słowach, opisując grę swoich ulubieńców. Takie wpisy powinny być piętnowane, a z pewnością nie powinny być cytowane. Dziennikarz Polsatu jednak przytoczył wpis na antenie podczas spotkania, która brzmiała: - Wracając do tej defensywy, to znalazłem takie komentarze i opinie, że w tym sezonie zespół Manchesteru United to gra w zasadzie, jak to ładnie ktoś ujął: w obronie ławką i trybunami, a cały atak ma porażenie mózgowe.

ZOBACZ: Wydało się, co Tomasz Hajto chciał zrobić dla Marka Papszuna. Nie obyłoby się bez wielkiej wrzawy

Nie do końca przemyślany ruch podczas transmisji szybko podłapali widzowie, którzy skrytykowali Feddka za ten komentarz. W internecie aż huczy. Do Polsatu odezwało się wielu kibiców, niekryjący obudzenia. Także ci, którzy mają porażenie mózgowe.

ROBERT LEWANDOWSKI GORZKO ANALIZUJE MECZ Z CZECHAMI. PADŁO PYTANIE O BARAŻE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze