PSG - Bayern WYNIK

Autor: AP PHOTO PSG - Bayern WYNIK

Hit Ligi Mistrzów

Bayern Monachium lepszy od PSG w walentynkowym hicie Ligi Mistrzów! Dwa nieuznane gole wracającego Mbappe, deja vu z finału LM [WYNIK]

2023-02-14 22:59

PSG - Bayern Monachium WYNIK. Bayern Monachium wciąż jest tylko zwycięski w obecnej edycji Ligi Mistrzów! Nawet na wyjeździe w Paryżu mistrzowie Niemiec okazali się lepsi od PSG. Bramka Kingsleya Comana z 53. minuty sprawiła, że Bayern wygrał 1:0 niczym w finale LM w 2020 roku. W pierwszej połowie to Bawarczycy dominowali, ale paryżanie ocknęli się po utracie gola i wejściu z ławki Kyliana Mbappe, który strzelił dwa nieprawidłowe gole.

PSG - Bayern Monachium 0:1 (0:0)

Bramki: Coman (53')

Kartki: Kimpembe, Neymar - Pavard (czerwona za dwie żółte - 90+2')

PSG: Donnarumma - Hakimi (46', Kimpembe), Ramos, Marquinhos, Mendes - Zaire-Emery (57', Ruiz), Danilo Pereira (75', Vitinha), Verratti, Soler (57', Mbappe) - Messi, Neymar

Bayern: Sommer - Pavard, de Ligt, Upamecano, Cancelo (46', Davies) - Kimmich, Goretzka - Sane (90', Stanisić), Musiala (87', Gravenberch), Coman (76', Gnabry) - Choupo-Moting (76', Mueller)

Bayern odniósł siódme zwycięstwo z rzędu w tym sezonie LM. Podopieczni Juliana Nagelsmanna mieli kontrolę przez zdecydowaną większość meczu, ale w końcówce mogli stracić wygraną. PSG obudziło się po golu Kingsleya Comana, po którym na boisku zameldował się wracający Kylian Mbappe. Francuz najpierw strzelił bramkę z wyraźnego spalonego po dobitce po strzale Neymara, ale prawdziwa eksplozja radości miała miejsce w 82. minucie. Wówczas Nuno Mendes urwał się lewym skrzydłem i obsłużył Mbappe, który wyrównał. Dopiero analiza VAR po powtórkach wykazała minimalny spalony przy podaniu do Mendesa. Kibice PSG przebyli drogę z nieba do piekła, a Bayern dowiózł cenne zwycięstwo 1:0. Przed rewanżem to Bawarczycy są w lepszej sytuacji i są bliżej ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Poniżej nasza relacja na żywo z meczu PSG - Bayern:

Kto z pary PSG - Bayern awansuje do kolejnej rundy?