Wojciech Szczęsny

i

Autor: AP Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny wyznał sekret. To kluczowe, wszystko się zmieniło

2021-10-19 19:46

Juventus z Wojciechem Szczęsnym w składzie rozpoczął sezon słabo. Długo szukał odzyskania właściwego rytmu, ale wydaje się, że wreszcie wrócił na odpowiednie tory. Przed środowym meczem Ligi Mistrzów z Zenitem Petersburg polski bramkarz zabrał głos, zdradzając przy okazji pewien sekret turńskiego zespołu.

W środę wieczorem Wojciech Szczęsny będzie bronił na stadionie w Petersburgu, a więc tam, gdzie wraz z reprezentacją Polski rozegrał nieudane mecze mistrzostw Europy ze Słowacją oraz Szwecją. Z całą pewnością więc Polak nie wraca do Rosji wypełniony pozytywnym wspomnieniami, a gdy jeszcze dodamy nieudany dla niego i kadry mundial 2018, to mamy obraz raczej trudnego terenu dla doświadczonego golkipera. Teraz ma być jednak inaczej.

Zobacz też: Zapytali Łukasza Piszczka o Matty'ego Casha! Takiej odpowiedzi nikt nie mógł się spodziewać, ostra reakcja

Wydaje się, że Juventus pokonał demony początku sezonu i od kilku tygodni prezentuje się dobrze zgarniając kolejne zwycięstwa, na czele z tym 1:0 z Chelsea na Allianz Stadium w Turynie. Sekret, który odmienił wszystko, Szczęsny wyjawił na przedmeczowej konferencji prasowej. - Zmieniło się nastawienie zespołu. Teraz gramy z większym spokojem, wyrachowaniem. Wygraliśmy ostatnie mecze i nie dopuszczaliśmy rywali do wielu okazji podbramkowych. Odmieniło się nastawienie, a w konsekwencji także i wyniki - powiedział Polak.

Sonda
Czy Wojciech Szczęsny to dobry bramkarz dla Juventusu?

Z całą pewnością takie słowa i postawa drużyny mogą spodobać się wszystkim sympatykom Juventusu. Po turyńskiej drużynie widać, ze coraz mocniej nawiązuje ona do ekipy, która była w stanie królować we Włoszech i dobrze radzić sobie w Europie. By jednak potwierdzać kroczenie w dobrą stronę, Juventus potrzebuje kolejnych dobrych wyników, a więc zgarnięcia również i triumfu w nadchodzącym pojedynku Ligi Mistrzów z Zenitem Petersburg.

Albańczycy przepraszają: Jest nam wstyd za kibolski skandal
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze