Harry Kane

i

Autor: AP Harry Kane

Anglia - Iran

Anglia – Iran TV TRANSMISJA Mundial 2022 Anglia – Iran GDZIE OGLĄDAĆ Katar 2022 Anglia – Iran dzisiaj 21.11 STREAM ONLINE na jakim kanale mecz Anglia – Iran?

2022-11-21 12:14

Anglia – Iran TV TRANSMISJA Mundial 2022 Anglia – Iran GDZIE OGLĄDAĆ Katar 2022 Anglia – Iran dzisiaj 21.11 STREAM ONLINE na jakim kanale mecz Anglia – Iran? Pierwszego dnia mistrzostw świata fani mogli śledzić ledwie jedno spotkanie tej imprezy. Teraz turniej nabiera rozpędu i już w poniedziałek, 21 listopada zobaczymy aż trzy spotkania. Jednym z nich będzie starcie Anglii z Iranem i choć Anglicy nie są stawiani jako jeden z głównych faworytów do wygrania mistrzostw świata, nie zapominajmy, że dotarli oni niedawno do finału mistrzostw Europy. Anglia – Iran TRANSMISJA Mundial 2022 Anglia – Iran GDZIE OBEJRZEĆ Katar 2022 Anglia – Iran dzisiaj 21.11 na jakim kanale w TV?

Anglia – Iran TV TRANSMISJA Mundial 2022 Anglia – Iran GDZIE OGLĄDAĆ Katar 2022

Spotkanie Anglii z Iranem otwiera poniedziałkową serię gier na mistrzostwach świata w Katarze. Nie jest to z pewnością wielki hit tej grupy i o taki raczej będzie trudno, bowiem oprócz tych dwóch drużyn w grupie B rywalizują jeszcze USA oraz Walia. Anglicy z pewnością są faworytem do wygrania rywalizacji, ale mistrzostwa świata nie jedną niespodziankę widziały.

Anglia – Iran dzisiaj 21.11 STREAM ONLINE na jakim kanale mecz Anglia – Iran?

Co ciekawe, jeszcze niedawno pojawiało się wiele głosów, aby... zdyskwalifikować Iran z mistrzostw Europy. Wszystko ze względu na fakt, że w Iranie brutalnie tłumione są protesty, które wybuchły po śmierci skatowanej przez „policję moralności” młodej kobiety. Ostatecznie jednak nie podjęto żadnych kroków, by w ten sposób wywrzeć jakąkolwiek presję na tamtejszej władzy.

Mecz Anglia – Iran zostanie rozegrany w poniedziałek, 21 listopada. Start meczu został zaplanowany na godzinę 14:00. TRANSMISJA TV z meczu Anglia – Iran dostępna będzie na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. STREAM ONLINE dostępny będzie natomiast na stronie SPORT.TVP.PL. Relacja na żywo z meczu Anglia – Iran na sport.se.pl, zapraszamy!

Test polskich pierogów w Katarze! Byliśmy w restauracji "Polka" w Doha
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze