Fatalne wieści o stanie zdrowia Pele. Lekarze przerwali chemioterapię

i

Autor: AP PHOTO/ALEXANDER ZEMLIANICHENKO Fatalne wieści o stanie zdrowia Pele. Lekarze przerwali chemioterapię

Poruszające zdjęcie

Córka Pelego pokazała zdjęcie schorowanego ojca ze szpitala. Chwyciła go za rękę, poruszające sceny

2022-12-14 10:45

Stan zdrowia Pelego jest sprawą, która ostatnimi czasy bardzo interesuje kibiców na całym świecie. Trzykrotny mistrz świata trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie i trafił na oddział opieki paliatywnej. Córka legendarnego gracza Canarinhos i Santosu pokazała zdjęcie ze szpitala wraz z ojcem. Poruszające sceny zostały pokazane fanom na mediach społecznościowych.

Wiadomości o stanie zdrowia Pelego wstrząsnęły ostatnio wszystkimi kibicami na świecie. Legendarny Brazylijczyk musiał zostać hospitalizowany i trafił na oddział opieki paliatywnej. Teraz, na całe szczęście, stan legendy ulega poprawie, a jego córka pokazała zdjęcie ze szpitala, gdzie trzyma ojca za rękę. Okazuje się, że mimo choroby, były gracz Canarinhos nie chce przegapić ani jednej chwili mundialu.

Pele w szpitalu. Jego córka pokazała poruszające zdjęcia

Najnowsze wiadomości na temat zdrowia Pelego są dość optymistyczne. Mimo choroby stan Brazylijczyka zaczyna się polepszać, o czym informowała agencja Reuters.

- Pacjent nadal wykazuje poprawę stanu klinicznego, w szczególności infekcji dróg oddechowych - mogliśmy przeczytać w komunikacie.

Mimo że Pele ma się coraz lepiej, to nadal przebywa w szpitalu, gdzie jest pod opieką lekarzy, a wizytują go jego najbliżsi. Przy okazji meczu Argentyny z Chorwacją, byłego gracza odwiedziła jego córka, która zrobiła zdjęcie, prezentujące, jak trzyma ojca za rękę. Fotografia trafiła na media społecznościowe i wywołała bardzo duże emocje wśród kibiców.

Pele

i

Autor: instagram.com/iamkellynascimento
Sonda
Czy Pele jest najlepszym piłkarzem w historii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze