Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

MŚ w Katarze

Cristiano Ronaldo przechodzi do historii! Aż trudno uwierzyć w ten wynik, maszyna

2022-11-24 18:45

Mistrzostwa świata w Katarze trwają, nie brakuje emocji oraz niespodzianek. W grupie H, Urugwaj grał z Koreą Południową, gdzie po 90 minutach na tablicy wyników widniał 0:0. Spotkanie Portugalii z Ghaną miało być historycznym dla Cristiano Ronaldo i takie było przez fakt, że Portugalczyk wykorzystał swoją szansę z rzutu karnego.

Mistrzostwa świata w Katarze rozpoczęły się na dobre, w czwartkowy wieczór odbywają się ostatnie mecze pierwszej kolejki fazy grupowej. Do tej pory turniej jest bardzo emocjonujący i dostarcza mnóstwo niespodzianek, jak na przykład fakt, że w "polskiej" grupie Arabia Saudyjska pokonała Argentynę 2:1. Cały turniej jest bardzo wyjątkowy, a wszystko przez fakt, że może być on ostatnim dla kilku klasowych piłkarzy takich jak: Cristiano Ronaldo, czy Lionel Messi. Ten drugi wpisał się na listę strzelców mundialu w Katarze przez wykorzystany rzut karny, w ten sam sposób zrobił to Cristiano Ronaldo, który pokonał bramkarza Ghany.

Historyczna chwila dla Cristiano Ronaldo! Portugalczyk dokonał wielkiej rzeczy

Cristiano Ronaldo pomimo ostatnich sytuacji związanych z Manchesterem United, mowa tutaj o rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron. Nie chciał, aby te wydarzenia wpłynęły na jego występ podczas mistrzostw świata w Katarze. Tak się też stało, podczas spotkania Portugali, która podejmowała Ghanę, ten legendarny piłkarz miał kilka sytuacji, aby pokonać bramkarza rywali, ale zrobił to dopiero po rzucie karnym. Tym samym 37-latek osiągnął coś nieprawdopodobnego, mowa tutaj o zdobyciu bramki na pięciu mundialach. Ronaldo dokonał tego, jako pierwszy w historii. Taka kolei rzeczy może napędzić "CR7" na zdobycie większej ilości goli na tym turnieju.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie?
Jerzy Brzęczek SZCZERZE z Kataru. To BRUTALNY ZAWÓD...

TO będzie najważniejszy mecz Polaków na mundialu!

Posłuchaj komentarza przed spotkaniem z Arabią Saudyjską!

Listen to "Z Arabią Saudyjską GRAMY O ŻYCIE. Komentarze przed meczem." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze