Wielka przemiana

Dariusz Szpakowski przeszedł wielką metamorfozę. Nie uwierzysz, jak wyglądał przed laty. Elegancik z bujną czupryną

2022-12-18 8:39

To już koniec! Dariusz Szpakowski skomentuje 18 grudnia ostatni mecz mistrzostw świata w karierze. Finał mistrzostw świata Francja – Argentyna będzie zwieńczeniem jego kariery. Przez kilkadziesiąt lat komentował najważniejsze spotkania mundiali. W tym czasie przeszedł niesamowitą metamorfozę. Wszystko widać jak na tacy. Wystarczy spojrzeć na archiwalne zdjęcia. Kliknijcie w galerię i sprawdźcie.

Dariusz Szpakowski skomentuje finał mistrzostw świata. Mecz Francja – Argentyna ma być zwieńczeniem jego komentatorskiej kariery. Szpakowski już przed MŚ zapowiadał, że będzie to jego ostatni mundial w karierze. W trakcie pracy w mediach komentował już najważniejsze spotkania. Podczas meczu Francja – Argentyna na pewno nie zabraknie gigantycznych emocji. Szpakowski zapewne pożegna się z kibicami, kończąc pewną erę polskiej pracy „za mikrofonem”.

QUIZ: Dariusz Szpakowski skomentuje finał MŚ. Ile o nim wiesz? Okazja na komplet dla prawdziwych fanów!

Dariusz Szpakowski skomentuje finał MŚ. Przeszedł wielką metamorfozę

Komentator TVP miał okazję komentować wiele arcyważnych spotkań. Wśród nich były finały mistrzostw świata czy Ligi Mistrzów. Dariusz Szpakowski przez kilkadziesiąt lat kariery zmienił się niesamowicie. Na zdjęciach sprzed lat widać, jak zawsze elegancki dziennikarz nosił bujną czuprynę. Dziś nie zostało już z tego – niestety – zbyt wiele.

Zobacz zdjęcia Dariusza Szpakowskiego sprzed lat w galerii poniżej. Niesamowita metamorfoza!

Kim jest Dariusz Szpakowski? Osiągnięcia, co komentował?

Dariusz Szpakowski zasiadał za mikrofonem od 1976 roku. Relacjonował najważniejsze sportowe imprezy - od ponad dwudziestu turniejów mistrzostw świata i Europy po siedemnaście igrzysk olimpijskich. Najbardziej znany jest ze swojej działalności w TVP i niesamowitej dynamiki komentarza. Użyczał głosu także najpopularniejszym grom piłkarskim, a także otrzymywał wiele Telekamer.

Dariusz Szpakowski wrócił na antenę TVP po zabiegu. Tak wyglądał po przerwie

QUIZ: Dariusz Szpakowski. Ile wiesz o legendzie dziennikarstwa?

Pytanie 1 z 13
Który mundial jako pierwszy skomentował Dariusz Szpakowski?
Kacper Stokowski otwiera worek medali na pływackich MŚ. Kulisy kontrowersyjnego finału
Najnowsze