Dariusz Szpakowski

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express Dariusz Szpakowski

Sprawdź swoją wiedzę!

QUIZ: Dariusz Szpakowski skomentuje finał MŚ. Ile o nim wiesz? Okazja na komplet dla prawdziwych fanów!

2022-12-18 8:20

Dariusz Szpakowski ma komentować ostatni mundial w swojej karierze dziennikarza. Wielokrotnie zapowiadał, że mistrzostwa świata w Katarze zakończą jego karierę - w niedzielę 18 grudnia skomentuje wielki finał mundialu Francja - Argentyna. Z tej okazji zapraszamy was do wzięcia udziału w naszym quizie. Ile wiecie o karierze Dariusza Szpakowskiego? Ile legendarnych powiedzeń dziennikarza będziecie w stanie dokończyć?

Dariusz Szpakowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej wyrazistych polskich dziennikarzy. Podczas mundialu w Katarze zakończy swoją karierę! Mistrzostwa świata mają być ostatnią imprezą tej kategorii w jego komentatorskiej karierze. Wiele wskazywało na to, że zwieńczeniem jego kariery będzie wielki finał MŚ Katar 2022. I tak właśnie się stanie!

Dariusz Szpakowski mógł stracić głos! Dramatyczne chwile, o wszystkim opowiedział! ZDJĘCIA

Szpakowski skomentuje spotkanie Francja - Argentyna, które zwieńczy jego wielką karierę na mistrzostwach świata. Od wielu lat relacjonował mundiale. Jak poradzisz sobie w quizie z wiedzy o jego karierze?

QUIZ: Dariusz Szpakowski kończy karierę. Ile o nim wiesz?

Pytanie 1 z 13
Który mundial jako pierwszy skomentował Dariusz Szpakowski?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Kto wygra mecz Polska-Argentyna? Lewy i Messi to nie jedyne asy w rękawach tych drużyn!

Posłuchaj przedmeczowej analizy! 

Listen to "LEWY VS MESSI - Polska VS Argentyna" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze