Robert Lewandowski, Harry Kane

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski, Harry Kane

co za luksus

Harry Kane zaszpanował tak drogim zegarkiem, że Lewandowski się przy nim chowa! Cena tego cacka idzie w miliony

2022-11-28 7:26

Jakiś czas temu ogromne emocje w Polsce wzbudziła cena zegarka, jakim pochwalił się kapitan naszej reprezentacji, Robert Lewandowski. Okazuje się jednak, że napastnik Biało-czerwonych i tak nie wydał na niego fortuny, w porównaniu z Harrym Kanem. Zawodnik reprezentacji Anglii podczas mistrzostw świata w Katarze pochwalił się prawdziwym cackiem, którego cena idzie już w miliony złotych.

Zarobki najlepszych piłkarzy na świecie, ich samochody lub dodatki takie jak zegarki potrafią wzbudzić ogromne emocje, jak miało to miejsce niejednokrotnie w przypadku chociażby Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski nie może narzekać na swoje zarobki, przez co może on sobie pozwolić na "drogie zabawki". Okazuje się jednak, że podczas mistrzostw świata w Katarze kapitan reprezentacji Polski mógł zostać zawstydzony przez Harry'ego Kane'a. Napastnik reprezentacji Anglii zaszpanował bowiem obrzydliwie drogim zegarkiem. 

Harry Kane pokazał prawdziwe cacko! Gwiazdor reprezentacji Anglii założył tak drogiego Rolexa, że nawet Lewandowski się chowa. Kosztowny dodatek

Reprezentacja Anglii początkowo miała grać na mundialu w Katarze w tęczowej opasce kapitańskiej, jednak FIFA i organizatorzy zrobili wszystko, aby skutecznie wybić zawodnikom ten pomysł z głowy. Harry Kane, kapitan "Synów Albionu" postanowił więc inaczej zamanifestować swoje poglądy, wydając przy tym w przeliczeniu kilka milionów złotych. Postawił bowiem na specjalny zegarek. 

Harry Kane zaszpanował tak drogim zegarkiem, że Lewandowski się przy nim chowa! Cena tego cacka idzie w miliony

Harry Kane pokusił się o tęczowego Rolexa Daytona ‘Rainbow’ 116595RBOW stworzonego z 18-karatowego różowego złota, wysadzanego kolorowymi kamieniami, które mają tworzyć tęczę. Cena takiego cacka to obecnie ok. 650 tysięcy dolarów, czyli przy dzisiejszym kursie ok. 2 mln 950 tysięcy złotych. Swego czasu Lewandowski wywołał burzę zegarkiem za niecałe 500 tysięcy złotych, czyli zaledwie ułamek tego, co na swojej ręce nosi Harry Kane. 

Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze