Lewandowski założył na rękę mieszkanie w centrum Warszawy. Przepych kłuje w oczy

2022-01-09 15:37
Robert Lewandowski
Autor: AKPA Robert Lewandowski

W sobotę 8 stycznia odbyła się Gala Mistrzów Sportu, która tradycyjnie zgromadziła wielu najlepszych polskich sportowców. Dla nich jest to wyjątkowa okazja, by spędzić wieczór w gronie gwiazd wszystkich dyscyplin, a jedną z największych był oczywiście Robert Lewandowski. Najlepszy piłkarz świata 2020 r. odebrał trzecią statuetkę dla najlepszego sportowca Polski, a kibice zachwycali się jego eleganckim strojem. „Lewy” przyzwyczaił do szyku i luksusowych zegarków, jednak tym razem przeszedł samego siebie!

87. edycja plebiscytu „Przeglądu Sportowego” była wyjątkowa, gdyż o główną nagrodę rywalizowali m.in. mistrzowie olimpijscy, z którymi konkurowali tenisiści, skoczkowie, wicemistrz świata na żużlu i najlepszy napastnik świata. Niemal co roku werdykt przynosi kontrowersje i tym razem nie było inaczej. Z dwudziestu nominowanych sportowców wyłoniono czołową dziesiątkę, której kolejność ustalili w dużej mierze kibice. W tym roku smakiem musieli obejść się m.in. Kamil Stoch i Iga Świątek, którzy nie załapali się do ścisłego finału. Zgodnie z tradycją, sportowców wywoływano od 10. miejsca aż do zwycięzcy. Kibice docenili medalistów olimpijskich, ale, zgodnie z przewidywaniami, walka rozstrzygnęła się pomiędzy Robertem Lewandowskim a Anitą Włodarczyk.

Lewandowski nie pozostawia złudzeń ws. przyszłego trenera kadry. "To musi być..."

W galerii poniżej dowiesz się więcej o luksusowym zegarku Lewandowskiego:

Zegarek Lewandowskiego wart fortunę

Na scenie nagrody odbierali kolejno: Tadeusz Michalik, Karolina Naja i Anna Puławska, Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak, Marta Wieliczko i Katarzyna Zillman, sztafeta mieszana 4x 400 m, Maria Andrejczyk, Wojciech Nowicki, Dawid Tomala i Bartosz Zmarzlik. Wtedy została finałowa dwójka, a ostatecznie trzeci raz najlepszy okazał się Robert Lewandowski. Zwycięstwo w plebiscycie przyniosło mu dużo radości, co podkreślił we wspaniałej przemowie, a specjalną okazję podkreślał strój kapitana reprezentacji Polski. Elegancki garnitur był skrojony idealnie, jednak wzrok kibiców przyciągnął przede wszystkim zegarek.

Niespodziewane spotkanie Fabio Cannavaro podczas spaceru. "Nagle spotyka kandydata na selekcjonera"

33-letni napastnik Bayernu Monachium już wcześniej zachwycał swoimi luksusowymi zegarkami. Często wywoływał w niezamierzony sposób gorącą dyskusję, jednak zarobki pozwalają mu na takie zakupy. Tym razem Lewandowski pojawił się na Gali Mistrzów Sportu w modelu Patek Philippe Nautilus 5726/1A-014. W ostatnim czasie ta ekskluzywna marka zdobyła uznanie piłkarza, który pokazywał się już z jej zegarkami publicznie. Wartość modelu Nautilus to ok. 700 tysięcy złotych! Za takie pieniądze można kupić mieszkanie w centrum Warszawy, których cena często waha się ok. pół miliona zł. Tak luksusowy zegarek idealnie pasuje do najlepszego piłkarza świata, który zarabia wielkie pieniądze i w ten sposób także podkreślił rangę nagrody za 2021 r.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zasłużył na miano Sportowca Roku 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze