Niespodziewane spotkanie Fabio Cannavaro podczas spaceru. "Nagle spotyka kandydata na selekcjonera"

2022-01-09 13:30
Fabio Cannavaro z Mateuszem Borkiem
Autor: Instagram / Mateusz Borek Fabio Cannavaro z Mateuszem Borkiem

Fabio Cannavaro przyjechał na rozmowy w Polsce w sprawie przejęcia funkcji selekcjonera kadry. Włoch postanowił zobaczyć nieco stolicy i pospacerować po Warszawie. Z uśmiechem na twarzy w eleganckim kaszkiecie, szaliku i płaszczu przemierzał miasto. Nagle doszło do niespodziewanego spotkania. Choć... kibice nie chcą uwierzyć w przypadek!

Fabio Cannavaro faworytem do objęcia stołka selekcjonera reprezentacji Polski? Cezary Kulesza spotkał się z piłkarskim mistrzem świata z 2006 roku w stolicy i długo rozmawiał o wizji na ewentualną współpracę. Cannavaro po zakończeniu rozmów nie opuścił kraju, a pozostał w nim i wybrał się na dłuższy spacer. Zwiedzał Warszawę późnym wieczorem i spotkał się z... Mateuszem Borkiem. Dziennikarz współpracujący z TVP czy Viaplay pochwalił się tym na Instagramie.

Zobacz także: Cannavaro dostał ofertę pracy w Polsce? Włoch ujawnia szczegóły. Jest jeden problem

Mateusz Borek spotkał się z Cannavaro

- Człowiek wyszedł na wieczorny, sobotni spacer i... nagle spotyka kandydata na selekcjonera, który zwiedza Warszawę nocą - napisał w opisie fotografii Mateusz Borek. Takiego spotkania nikt nie mógł się spodziewać, choć kibice nie do końca wierzyli w przypadek.

Zobacz zdjęcia Fabio Cannavaro z wizyty w Warszawie. Kliknij w galerię i sprawdź, jak przebiegały spotkania mistrza świata z 2006 roku w stolicy.

- No, co za przypadek - żartował jeden z kibiców. "Mati co za dziwny zbieg okoliczności", "Cóż za przypadek...", "Przechodziliśmy, z tragarzami", "Brak szalika i czapki wskazuje na ustawkę" - wtórowali kolejny fani pod wpisem na Instagramie. Teorii spiskowych i plotek między kibicami nie brakowało. Niektórzy twierdzą, że takie spotkania oznaczają, że sprawa jest już właściwie przesądzona.

Kiedy poznamy nowego selekcjonera Polski?

Kto zastąpi Paulo Sousę? O tym mamy dowiedzieć się do 19 stycznia. Taka data miałaby satysfakcjonować Cezarego Kuleszę. Jeśli jednak będzie potrzeba więcej czasu, decyzja może zostać odsunięta w czasie do końca miesiąca.

Zobacz także: Lewandowski nie pozostawia złudzeń ws. przyszłego trenera kadry. "To musi być..."

Sonda
Czy Fabio Cannavaro powinien zostać trenerem reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze