Cena zegarka Lewandowskiego zwala z nóg

i

Autor: Paweł Dąbrowski / SE Cena zegarka Lewandowskiego zwala z nóg

Ależ cacko Lewego!

Robert Lewandowski pokazał się z zegarkiem wartym majątek. Wystarczyłoby na mieszkanie!

2022-07-20 5:30

Robert Lewandowski (34 l.) kocha futbol, szybkie fury i drogie zegarki. Podczas sesji zdjęciowej w Miami Lewandowski zaprezentował się w koszulce Barcelony i zegarkiem, za którego wartość można by kupić mieszkanie. Tym czasomierzem Lewandowski odmierza godziny do debiutu w Barcelonie, do którego dojdzie najprawdopodobniej w nocy z soboty na niedzielę w El Clasico z Realem Madryt.

Robert Lewandowski i jego drogie zegarki

Robert Lewandowski od lat jest fanem drogich, ekskluzywnych czasomierzy. W jego kolekcji znaleźć można kosztowne egzemplarze Rolexa, Pattka, a teraz piłkarz pokazał się z kolejnym luksusowym zegarkiem na nadgarstku. Jest to Audemars Piguet Royal Oak Chronograph, wart – bagatela! - 400 tysięcy złotych. Lewandowski, który uwielbia skakać do wody z jachtu, wcale nie musi podczas tej zabawy zdejmować zegarka. Jego piękny czasomierz jest bowiem wodoszczelny aż do 50 metrów głębokości. Roberta Lewandowskiego oczywiście stać na taki wydatek, w Barcelonie będzie zarabiał 9 milionów euro rocznie przez co najmniej trzy lata kontraktu. - Barcelona miała problemy w ostatnim sezonie. Jednak ten klub ma niesamowity potencjał i dokonał bardzo dobrych transferów. Uważam, że jest na bardzo dobrej drodze, żeby wrócić na szczyt. Mój cel jest jasny, chcę być tam razem z Barcą i wygrywać trofea! - powiedział niedawno na łamach "Bilda" Robert Lewandowski.

Ogromne zamieszanie z prezentacją Lewandowskiego. Znamy wyniki testów medycznych, przed nim ważna chwila

Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego

Kiedy Robert Lewandowski zadebiutuje w Barcelonie?

Niedługo po przyjeździe do Miami Robert Lewandowski przeszedł szczegółowe badania medyczne. Były i skomplikowane badania, ale też… mierzenie ciśnienia. Z całą pewnością niektórym kibicom może skoczyć ciśnienie, kiedy po raz pierwszy zobaczą Lewandowskiego na boisku w barwach Barcelony. Wciąż nie wiadomo, kiedy Lewandowski zostanie zaprezentowany oficjalnie w Barcelonie. Mówi się, że prezentacja z „pompą” odbędzie się po powrocie z USA, przy okazji meczu o Puchar Gampera. Wówczas "Duma Katalonii" zmierzy się z meksykańskim UNAM.

Czy Piotr Zieliński opuści Napoli? Jest kolejna oferta, wielkie pieniądze w grze

Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze