Piotr Zieliński

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Zieliński

Czy Piotr Zieliński opuści Napoli? Jest kolejna oferta, wielkie pieniądze w grze

2022-07-18 22:06

Piotr Zieliński już niedługo może zmienić pracodawcę. Reprezentantem Polski zainteresowany jest kolejny klub Serie A, a dodatkowym magnesem może być trener, z którym Zieliński już pracował.

Wokół Zielińskiego w ostatnich dniach było dużo szumu, również dlatego, że drużynę trenera Luciano Spalletiego czeka rewolucja kadrowa. Napoli rozstało się już ze swoją gwiazdą Kalidou Koulibaly'm, sprzedanym do Chelsea za ok. 40 mln euro. W kolejce do odejścia mają czekać następni, a wśród nich Zieliński. Według portalu Footballnews24.it  polskim piłkarzem mocno zainteresowane jest rzymskie Lazio, również za sprawą trenera Maurizio Sarriego. Ten szkoleniowiec pracował z Zielińskim w klubie z Neapolu przez dwa sezony. Zieliński reprezentuje barwy „Azzurrich” od sezonu 2106/17. Według włoskich dziennikarzy Zieliński ma być priorytetem Sarriego, który pracuje w Rzymie od roku a miniony sezon zakończył z drużyną na piątym miejscu. Ambicje jego i włodarzy klubu są większe, a w ich spełnieniu miałby również pomóc polski pomocnik. Lazio byłoby skłonne zapłacić za niego co najmniej 25 mln euro. 28-letni Zieliński jest związany z Napoli kontraktem do czerwca 2024 roku.

Lothar Matthaeus nie ma wątpliwości. Dosadnie ocenił Lewandowskiego, powiedział o wpływie na Bundesligę

Niedawno pojawiły się informacje, że reprezentantem Polski zainteresowany jest również Bayern Monachium. Jego odejście z Napoli wydaje się być o tyle realne, gdyż w końcówce ubiegłego sezonu grał mniej niż zwykle, a często wchodził z ławki rezerwowych.

Radosław Gilewicz o okolicznościach odejścia Lewandowskiego z Bayernu. Nie tak to powinno wyglądać, wyszedł tylnymi drzwiami [ROZMOWA SE]

Najnowsze