Robert Lewandowski

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS Robert Lewandowski

Nerwowe chwile

Ogromne zamieszanie z prezentacją Lewandowskiego. Znamy wyniki testów medycznych, przed nim ważna chwila

2022-07-18 17:49

Robert Lewandowski spełnił swój cel i po ośmiu latach opuścił Bayern Monachium. Polski napastnik dołączył już do zespołu FC Barcelony, który przebywa na przedsezonowym obozie w USA. To właśnie za oceanem ma się odbyć pierwsza prezentacja Lewandowskiego w nowym klubie. Miało do niej dojść już w poniedziałek (18 lipca), jednak wybuchło ogromne zamieszanie. Kibice bali się, że chodzi o wyniki testów medycznych. Już je znamy, a przed "Lewym" ważna chwila!

Lewandowski od tygodni robił wszystko, żeby dołączyć do Barcelony. "Duma Katalonii" także nie odpuściła i w końcu przekonała Bayern do transferu. Radosne wieści dotarły do obozu kapitana reprezentacji Polski w sobotę. Natychmiast rozpoczęła się operacja przenosin z Monachium, która była dość skomplikowana. Wszystko przez początek tournée katalońskiego klubu. 16 lipca piłkarze Barcelony udali się do Stanów Zjednoczonych, wobec czego "Lewy" musiał do nich dolecieć. Właśnie za oceanem przywitała go w niedzielę delegacja na czele z Joanem Laportą. Kibice i pracownicy klubu oszaleli ze szczęścia, co widać w mediach społecznościowych. Marzenie Polaka o dołączeniu do "Blaugrany" stało się faktem, jednak już po kilkunastu godzinach wybuchło ogromne zamieszanie. Prezentacja Lewandowskiego planowana na poniedziałek została przełożona i zrobiło się nerwowo.

To się w głowie nie mieści! Tyle może zarobić Lewandowski na sprzedaży willi w Monachium, kwota rzuca na kolana

Zdjęcia Lewandowskiego w barwach Barcelony pokazują, jak dużo szczęścia dał mu ten transfer!

Ogromne zamieszanie z prezentacją Lewandowskiego. Znamy wyniki testów medycznych

Po przylocie do Miami Lewandowski przywitał się z nową drużyną, ale przed rozpoczęciem treningów z Barceloną musiał dopełnić formalności. Jedną z nich było przejście testów medycznych, co wobec perfekcyjnej formy piłkarza wydawało się błahostką. Wszyscy kibice nastawiali się już na powitanie 33-latka, które planowano na godzinę 19 czasu polskiego. Jednak kilka godzin wcześniej pojawiła się zła informacja o tymczasowym odwołaniu prezentacji najlepszego piłkarza świata 2020 i 2021 r. Na szczęście nie miało to związku z badaniami, które są już za Lewandowskim.

Grzegorz Krychowiak dobitnie o transferze Lewandowskiego. Dał mu jedną poradę, stanowcze słowa

Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?

Hiszpańscy dziennikarze potwierdzają, że "Lewy" pomyślnie przeszedł testy medyczne! Tym samym ma dołączyć do zespołu już podczas drugiego poniedziałkowego treningu [na pierwszym był nieobecny ze względu na badania - przyp. red.]. Z pewnością będzie to dla niego ważna chwila i w końcu będzie mógł poznać nowych kolegów na boisku. Wciąż trwa jednak zamieszanie z prezentacją byłego gwiazdora Bayernu Monachium. Dziennikarz portalu "Barca Times", Shay Lugassi, poinformował, że ma ono związek z... pracą prawników. Nie zdążyli oni ze wszystkimi szczegółami kontraktu, a władze Barcelony nie chcą uprzedzać faktów i czekają z oficjalną ceremonię na dopięcie wszystkich formalności.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze