Gorące zdjęcie!

Ivana Knoll wypięła pośladki przy samochodzie wartym pół miliona. Co za widok, gorąca fotografia

2023-04-03 17:27

Ivana Knoll postanowiła zadziwić swoich fanów! Chorwacka piekność, która znana jest głównie dzięki swojemu udziałowi w mistrzostwach świata w Katarze, gdzie została okrzykniętą miss całą imprezy, wzięła udział w wyjątkowo gorącej sesji zdjęciowej. Na najnowszej fotografii modelki widzimy, jak wypina ona pośladki, opierając się o samochód warty pół miliona złotych! To ujęcie poraża!

Ivana Knoll postanowiła zadziwić swoich fanów na mediach społecznościowtych. Gwiazda mundialu w Katarze, która została okrzyknięta miss całej imprezy wzięła udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej, w której odsłoniła swoje ogromne pośladki, opierając się o drogocenny samochód. To zdjęcie rozpala do czerwoności.

Ivana Knoll pokazała gorące zdjęcie. Odsłoniła olbrzymie pośladki, zdjęcie was rozpali

O Ivanie Knoll fani futbolu usłyszeli przy okazji mistrzostw świata w Katarze, gdy gwiazda modelingu pokazywała swoje gorące stylizacje przy okazji spotkań reprezentacji Chorwacji. Modelka stała się prawdziwą celebrytką, która zyskała grono licznych fanów i miłośników jej nieziemskiej urody. Mimo że od mistrzostw minęło już trochę czasu, to nie wydaje się, aby popularność miss światowego czempionatu zgasła. Wręcz przeciwnie, Knoll wzięła udział w gorącej sesji zdjęciowej, gdzie pozuje obok przepięknego samochodu - Chevroleta Corvette z 1958 roku, którego wartość wynosi pół miliona złotych. Sama gwiazda wystawiła pośladki opierając się o samochód i rozgrzała swoich fanów! Aby zobaczyć inne, gorące zdjęcia Ivany Knoll, przejdź do galerii zawartych w tekście.

Ivana Knoll

i

Autor: instagram.com/knolldoll
Sonda
Czy podoba Ci się Ivana Knoll?
Listen on Spreaker.
Najnowsze