Jan Tomaszewski

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Jan Tomaszewski

Katar Express

Jan Tomaszewski przed półfinałami mistrzostw świata. Kto idzie po złoto? Oglądaj Katar Express na żywo

2022-12-12 9:44

Przed nami cztery decydujące mecze mistrzostw świata. Mundial w Katarze dopiero co się zaczynał, a już zmierza ku wielkiemu końcowi. Jan Tomaszewski podczas poniedziałkowego programu razem z dziennikarzem "Super Expressu" Przemkiem Ofiarą podsumuje ćwierćfinały i podyskutuje o tym, na co wszyscy czekają! Walka o medale rozpoczęta. Oglądaj program Katar Express w poniedziałek 12 grudnia o 12:00.

Wchodzimy w decydującą fazę walki o mistrzostwo świata. Zostały już tylko półfinały i dwa mecze o medale. Sensacji nie brakowało! W ćwierćfinałach Maroko wyeliminowało Portugalię, w grze o złoto nie ma już "Canarinhos", Niemców czy Hiszpanów. Francja, Argentyna, Maroko czy Chorwacja - kto sięgnie po najcenniejszy puchar czterolecia? Pierwszy półfinał odbędzie się już we wtorek 13 grudnia. Zanim do tego dojdzie - mecze zapowie Jan Tomaszewski. W programie Super Expressu "Katar Express" podsumuje ćwierćfinały i przedyskutuje bieżące sprawy w reprezentacji Polski.

Program "Katar Express" odbędzie się w poniedziałek 12 grudnia o godzinie 12:00. Oglądaj na żywo na Sport.se.pl i kanale Super Express Sport.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Powrót reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w Katarze
Najnowsze