Kamerun – Serbia TV TRANSMISJA Mundial 2022 Kamerun – Serbia GDZIE OGLĄDAĆ

i

Autor: Cyfrasport Kamerun – Serbia TV TRANSMISJA Mundial 2022 Kamerun – Serbia GDZIE OGLĄDAĆ

Kamerun - Serbia

Kamerun – Serbia TV TRANSMISJA Mundial 2022 Kamerun – Serbia GDZIE OGLĄDAĆ Kamerun – Serbia STREAM ONLINE Kamerun – Serbia dzisiaj 28.11 na jakim kanale?

2022-11-28 9:36

Kamerun – Serbia TV TRANSMISJA Mundial 2022 Kamerun – Serbia GDZIE OGLĄDAĆ Kamerun – Serbia STREAM ONLINE Kamerun – Serbia dzisiaj 28.11 na jakim kanale? Katar 2022 Kamerun – Serbia TRANSMISJA. Kamerun i Serbia nie zaczęły mistrzostw najlepiej, a przecież to drużyny, które mają się czym pochwalić w ostatnim czasie. Teraz zmierzą się ze sobą w walce o przedłużenie szans na awans, a emocji nie powinno zabraknąć, bo remis raczej żadnej z nich nie zadowala. Kamerun – Serbia TV Mundial 2022 Kamerun – Serbia GDZIE OGLĄDAĆ dzisiaj 28.11 Kamerun – Serbia TRANSMISJA ONLINE

Kamerun – Serbia TV TRANSMISJA Mundial 2022 Kamerun – Serbia GDZIE OGLĄDAĆ

Grupa G mogła zostać uznana przed mistrzostwami z pewnością za jedną z najbardziej wyrównanych, a przy tym stojącej na wysokim poziomie. Oczywiście, Brazylia jest tutaj największym faworytem, ale oprócz tego mieliśmy dwa zespoły z Europy, które wygrały eliminacje w swoich grupach wyprzedzając potentatów – Portugalię oraz Włochy – a także trzecią drużynę ostatniego Pucharu Narodów Afryki. Kamerun, bo o nim mowa, nie zdołał jednak postawić się Szwajcarom na tyle skutecznie, by ugrać choćby punkt i przegrał pierwszy mecz 0:1. W bardzo podobnej sytuacji jest Serbia.

Kamerun – Serbia STREAM ONLINE Kamerun – Serbia dzisiaj 28.11 na jakim kanale?

Serbia w pierwszym meczu miała dużo trudniejsze zadanie, bowiem mierzyła się z wielką Brazylią. Ostatecznie wynik 0:2 choć punktów żadnych nie przynosi, nie jest najgorszy, patrząc na klasę rywala. Teraz jednak Serbia, podobnie jak Kamerun, na stratę punktów pozwolić sobie nie może. Przegrana teoretycznie nie zamknie drogi do awansu, o ile w starciu Brazylii ze Szwajcarią nie padnie remis. Ostatecznie wydaje się, że to Kamerun jest w gorszej sytuacji, bowiem przed nimi perspektywa meczu właśnie z Brazylią. Jeśli nie zdobędą punktów dzisiaj, to o awans będzie niezwykle trudno

Mecz Kamerun – Serbia odbędzie się w poniedziałek, 28 listopada. Start spotkania zaplanowano na godzinę 11:00. TRANSMISJA TV z meczu Kamerun – Serbia dostępna będzie na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. STREAM ONLINE dostępny będzie na stronie SPORT.TVP.PL, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport. Relacja na żywo z meczu Kamerun – Serbia na sport.se.pl. Zapraszamy.

REAKCJA polskich dziennikarzy na OBRONĘ KARNEGO przez Szczęsnego. Vlog POLSKA - ARABIA
Najnowsze