Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Szokujące zachowanie!

Kuriozalne zachowanie Czesława Michniewicza. Nie uwierzysz, co robił po nocy, dziennikarze w szoku

2022-12-12 7:33

Czesław Michniewicz zrobił coś, czego chyba żaden z fanów sportu nie mógł się spodziewać. Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski dość impulsywnie zareagował na krytykę swojej osoby i w nocy 11 grudnia 2022 roku, zdecydował się na dość kontrowersyjny ruch, jakim jest blokowanie dziennikarzy na swoich social-mediach. Reakcja zablokowanych przedstawicieli mówi sama za siebie - tak impulsywnego zachowania nie spodziewał się nikt

Czesław Michniewicz zrobił coś, czego chyba nikt nie mógł się po nim spodziewać. Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski w noc 11 grudnia 2022 roku zaczął masowo blokować słynnych dziennikarzy sportowych na swoim portalu społecznościowym Twitter.  Trener kadry za swoje impulsywne zachowanie został praktycznie od razu skrytykowany w mocnych słowach.

Czesław Michniewicz skrytykowany za swoje zachowanie na Twitterze. Oberwało się przedstawicielom mediów

Relacje Czesława Michniewicza z mediami byly dość trudne w ostatnim okresie. Selekcjoner bardzo mocno reagował na pytania dziennikarzy zadawane w trakcie konferencji prasowych, co odbiło się szerokim echem w Polsce. Walka Michniewicza z mediami się jednak nie zakończyła, nocą 11 grudnia 2022 roku, Michniewicz zdecydował się na zablokowanie znanych przedstawicieli mediów na swoim Twitterze, co spotkało się z natychmiastową reakcją.

- Mnie w tym wszystkim tylko dziwi, że on ma czas na takie bzdury - napisał Tomasz Ćwiękała

- Dziwna sprawa, trenerze. Mimo wszystko uważam i często powtarzam, że to najlepszy możliwy selekcjoner reprezentacji na ten czas. Ale też zbyt impulsywny. - napisał Samuel Szczygielski z portalu "meczyki.pl".

Tomaszewski ocenia Michniewicza za mecz z Arabią Saudyjską!
Sonda
Czy Czesław Michniewicz nadal powinien być selekcjonerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze