Luka Modrić

i

Autor: Cyfrasport Luka Modrić

Maroko - Chorwacja

Maroko – Chorwacja TV TRANSMISJA Mundial 2022 Maroko – Chorwacja GDZIE OGLĄDAĆ? Maroko – Chorwacja dzisiaj 23.11 STREAM ONLINE

2022-11-23 8:39

Maroko – Chorwacja TV TRANSMISJA Mundial 2022 Maroko – Chorwacja GDZIE OGLĄDAĆ? Maroko – Chorwacja dzisiaj 23.11 STREAM ONLINE Katar 2022 Maroko – Chorwacja na jakim kanale w TV? Mundial nie zwalnia tempa! W środę czekają nas kolejne mecze fazy grupowej, a pierwszym będzie Maroko – Chorwacja. Być może nie zapowiada się to na wielki hit, ale teoretycznie słabsze zespoły już zdążyły pokazać na tym turnieju, że potrafią zaskoczyć! Maroko – Chorwacja TRANSMISJA Mundial 2022 Maroko – Chorwacja GDZIE OBEJRZEĆ w TV?

Maroko – Chorwacja TV TRANSMISJA Mundial 2022 Maroko – Chorwacja GDZIE OGLĄDAĆ?

W środę, 23 listopada do gry wchodzi m.in. grupa F, w której rywalizują Belgia, Chorwacja, Kanada oraz Maroko. W pierwszym meczu tej grupy zmierzą się Maroko oraz Chorwacja i nie można się dziwić, że to Chorwaci są stawiani w roli faworytów. Należy pamiętać, że to aktualni wicemistrzowie świata, choć przez 4 lata sporo mogło się zmienić. Co więcej, katarski mundial już zdążył nam pokazać, że teoretycznie słabsze zespoły potrafią zaskoczyć potentatów z Europy czy Ameryki Południowej.

Maroko – Chorwacja dzisiaj 23.11 STREAM ONLINE Katar 2022 Maroko – Chorwacja na jakim kanale w TV?

Mecz grupy F Maroko – Chorwacja zostanie rozegrany w środę, 23 listopada. Start spotkania zaplanowano już na godzinę 11:00 polskiego czasu. TRANSMISJA TV z tego spotkania na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. STREAM ONLINE z meczu Maroko – Chorwacja dostępny będzie na SPORT.TVP.PL. Relacja na żywo na sport.se.pl. Zapraszamy!

Mateusz Borek po meczu Polska - Meksyk
Najnowsze