Arkadiusz Milik, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram Arkadiusza Milika / CyfraSport Arkadiusz Milik, Anna Lewandowska

Lewandowska wymownie skomentowała zdjęcie Milika z piwem. Ten zachował się jak szef, mistrzowska riposta

2022-03-30 18:23

Polscy piłkarze mogli nieco poszaleć po meczu Polska - Szwecja. Z szatni po finale baraży kibice oglądali liczne fotografie. Zawodnicy bawili się naprawdę nieźle. Arkadiusz Milik opublikował na Instagramie zdjęcie, jak pije piwo razem z kumplami z drużyny. Skomentowała je żona kapitana kadry, Anna Lewandowska. Mistrzowska riposta pojawiła się bardzo szybko.

Reprezentacja Polski pojedzie na piłkarskie mistrzostwa świata. Podopieczni Czesława Michniewicza zapewnili sobie wyjazd do Kataru wygraną 2:0 ze Szwedami na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Nie brakowało olbrzymiego wzruszenia i szaleństwa. Choć nasi piłkarze to oczywiście profesjonaliści, po takim sukcesie można było sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Doskonale zdawali sobie z tego sprawę nasi kadrowicze, którzy mieli okazję napić się chociażby piwka. Zdjęcie z szatni z butelką browaru w ręku opublikował m.in. Arkadiusz Milik.

Polska - Szwecja: Polscy piłkarze świętowali w szatni. Lewandowska komentuje

- Najpierw piwo potem wódka - napisał z przymrużeniem oka Arkadiusz Milik. Napastnik Olympique'u Marsylia pozował do fotografii z Mattym Cashem i Piotrem Zielińskim i nawiązywał oczywiście do słów defensora, który w przypadku awansu obiecał spróbować polskiej wódki. Żartom i śmiechom nie było końca. Fotografię z piwami skomentowała także Anna Lewandowska.

NIE PRZEGAP! Podle oskarżają Grzegorza Krychowiaka o oszustwo. Nie mogą się pogodzić z tym, że Polacy jadą na mundial

Trenerka fitness nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Opublikowała dwie emotikony płaczące ze śmiechu. Na ripostę ze strony Milika nie musiała długo czekać. - Bezglutenowe - odpowiedział po mistrzowsku niczym szef.

Lewandowscy poszli do kawiarni po Polska - Szwecja. Stylówka kapitana kadry... O jeju! Królem mody chyba nie zostanie. Zobaczcie zdjęcia!

Jan Tomaszewskim o hejcie na Czesława Michniewicza. Stanowcze słowa legendy

MŚ Katar 2022: Kiedy losowanie?

Podopieczni Czesława Michniewicza będą losowani z trzeciego koszyka. Kto jeszcze znajdzie się w nim razem z Polakami? Będą to najprawdopodobniej Iran, Japonia, Maroko, Serbia, Korea Południowa. W przypadku awansu prawdopodobnie również Senegal i Kanada.

NIE PRZEGAP! Obrzydliwy atak rosyjskiej legendy na Lewandowskiego i reprezentację Polski. Te słowa przyprawiają o mdłości

Losowanie mistrzostw świata w Katarze będzie miało miejsce w piątek, 1 kwietnia w Katarze w Dausze. Początek uroczystej ceremonii zaplanowano na godzinę 18:00. Na relację na żywo zaprasza Sport.se.pl.

Sonda
Czy Polska odniesie sukceś na MŚ Katar 2022?
Najnowsze