Grzegorz Krychowiak podczas meczu Polska - Szwecja

i

Autor: CyfraSport Grzegorz Krychowiak podczas meczu Polska - Szwecja

Podle oskarżają Grzegorza Krychowiaka o oszustwo. Nie mogą się pogodzić z tym, że Polacy jadą na mundial

2022-03-30 16:04

Reprezentacja Polski zameldowała się na piłkarskich mistrzostwach świata. Podopieczni Czesława Michniewicza pokonali Szwedów 2:0. Wynik otworzył Robert Lewandowski, który zamienił na gola karnego wywalczonego przez Grzegorza Krychowiaka. Pomocnik AEK-u Ateny jest teraz podle oskarżany o... oszustwo. Kuriozalne słowa padają już w mediach.

Mecz Polska - Szwecja przeszedł już do historii, ale nie wszyscy są w stanie się pogodzić, że to Biało-czerwoni awansowali na piłkarskie mistrzostwa świata. Co zabawniejsze, nie są to sami reprezentanci "Trzech Koron", którzy porażkę przyjęli z godnością. Wciąż podle i podstępnie próbują rewanżować się Rosjanie, którzy w środę uderzają w naszego kadrowicza, Grzegorza Krychowiaka. Oskarżają go o oszustwo! Aleksander Bobrow redaktor naczelny portalu Sport-Express.ru postanowił podgrzać atmosferę i uderzyć w zawodnika, który wyjechał z Rosji.

Polska - Szwecja: Rosjanie oskarżają Krychowiaka o oszustwo

Zdanie dziennikarza jest właściwie dementowane już przez pierwszą powtórkę. Analiza VAR także nie wykazała wątpliwości, co do słuszności jedenastki. Mimo to, Aleksander Bobrow postanowił zwrócić uwagę, że Krychowiak wbiegł tuż przed zawodnika ze Szwecji, sprawiając, że ten go sfaulował.

NIE PRZEGAP! Jan Tomaszewski aż się zagotował na wspomnienie o Sousie! Musiał to powiedzieć głośno, wbił szpilę Kuleszy

- Włoski sędzia błędnie zakwalifikował tę sytuację. Szwed biegł do piłki i próbował ją zagrać. Polak zrobił ruch od piłki, w kierunku rywala - próbował bronić swojego zdania dziennikarz. Co najważniejsze, wątpliwości nie mieli arbitrzy, a na mundial jedzie kadra Czesława Michniewicza.

Zobacz, jak awans na mundial świętowali reprezentanci Polski. Ale radość! Kliknij w galerię i sprawdź.

MŚ Katar 2022: Kiedy losowanie?

Losowanie mistrzostw świata w Katarze będzie miało miejsce w piątek, 1 kwietnia w Katarze w Dausze. Początek uroczystej ceremonii zaplanowano na godzinę 18:00. Na relację na żywo zaprasza Sport.se.pl.

Podopieczni Czesława Michniewicza będą losowani z trzeciego koszyka. Kto jeszcze znajdzie się w nim razem z Polakami? Będą to najprawdopodobniej Iran, Japonia, Maroko, Serbia, Korea Południowa. W przypadku awansu prawdopodobnie również Senegal i Kanada.

NIE PRZEGAP! Obrzydliwy atak rosyjskiej legendy na Lewandowskiego i reprezentację Polski. Te słowa przyprawiają o mdłości

Sonda
Czy Polska odniesie sukceś na MŚ Katar 2022?
Jan Tomaszewskim o hejcie na Czesława Michniewicza. Stanowcze słowa legendy
Najnowsze