Nie mogliśmy uwierzyć!

Padliśmy z szoku, kiedy zobaczyliśmy cenę pierogów w restauracji Lewandowskiego. Trzeba wydać fortunę, nie uwierzycie

2022-11-30 8:39

Robert Lewandowski od dłuższego już czasu jest właścicielem restauracji Nine's, która specjalizuje się w przygotowywaniu dobrej kuchni, a także posiada rozliczną kartę drinków, które możemy zamówić oglądając mecze piłki nożnej. Okazuje się, że lokal wprowadził ostatnio nową pozycję, jaką są pierogi. Kiedy jednak zobaczyliśmy ich cenę, zrzedła nam mina. Za ten specjał polskiej kuchni trzeba zapłacić niemałą fortunę!

Restauracja Lewandowskiego, "Nine's", ulokowana jest w Warszawie i praktycznie od samego początku cieszy się wielkim zainteresowaniem fanów piłki nożnej, którzy zamieszkują stolice. Lokal ma bardzo dużą kartę dań, a także bogatą ofertę drinków, którymi można umilać sobie piłkarskie emocje. Ostatnio, w karcie restauracyjnej pojawił się specjał polskiej kuchni-pierogi. O ile taka propozycja mogłaby podbić serca fanów bardziej tradycyjnych smaków, o tyle ich cena stanowczo może odstraszać. Obok tak dużej ceny nie można przejść obojętnie.

Restauracja Lewandowskiego wprowadziła pierogi. Ich cena może powalać, nie uwierzycie

W restauracji Lewandowskiego od dłuższego czasu pojawiały się pozycje, które nawiązywały do polskiej kuchni. Media dużo rozpisywały się, chociażby o kotlecie schabowym, za który trzeba zapłacić 49 złotych! To jednak nie wszystko, w karcie pojawiły się pierogi, które możemy kupić w opcji ukraińskiej, z mięsem oraz ze szpinakiem. Same w sobie zawierają również fondue z cheddara. Za przysmak serwowany w restauracji trzeba zapłacić aż 37 złotych! Trzeba przyznać, że taka cena może robić wrażenie. 

Pierogi restauracja Lewandowskiego

i

Autor: screen/Menu Restauracji "Nine's"
McDonald's w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Sonda
Czy Polacy wyjdą z grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze