Reprezentacja Polski

i

Autor: AP PHOTO Reprezentacja Polski

Polska - Szwecja KIEDY mecz? Polska - Szwecja DATA meczu Polska - Szwecja w barażach MŚ. Kiedy Polska gra ze Szwecją?

2022-03-28 16:53

Polska - Szwecja KIEDY mecz? Polska - Szwecja DATA meczu Polska - Szwecja w barażach MŚ. Kiedy Polska gra ze Szwecją? W tym spotkaniu marginesu błędu nie będzie, w tym spotkaniu rozstrzygnie się, czy znów czekają nas puste lata w polskiej piłce reprezentacyjnej, czy znów będziemy mogli przeżywać wielkie emocje. Starcie Polski ze Szwecją na Stadionie Śląskim będzie toczyło się o wielką stawkę, którą jest wyjazd na mistrzostwa świata w Katarze. Polska - Szwecji KIEDY mecz?

Polska - Szwecja DATA meczu. Polska - Szwecja KIEDY mecz w Chorzowie?

Najmłodsze pokolenie kibiców reprezentacji Polski przyzwyczajone jest do tego, że biało-czerwoni regularnie występują na wielkich imprezach. Było Euro 2016, był mundial 2018, a jeszcze nie tak dawno temu emocjonowaliśmy się grą Polaków na Euro 2020. Fani życzyliby sobie, żeby ta passa awansów na turnieje finałowe została podtrzymana. Aby tak się stało, Polacy muszą okazać się lepsi od reprezentacji Szwecji. To właśnie ze Skandynawami zawalczymy o bilety na mistrzostwa świata w Katarze, które odbędą się pod koniec obecnego roku. Zadanie przed zespołem Czesława Michniewicza nie będzie łatwe, bo ze Szwedami od wielu lat nie możemy wygrać, co potwierdziło się również podczas ostatnich mistrzostw Europy. Ale kiedyś nawet najczarniejszą serię trzeba przełamać.

Polska - Szwecja GODZINA meczu. Polska - Szwecja KIEDY?

Przewagą Polaków na pewno będzie to, że wystąpią przed własną publicznością. Stadion Śląski wypełniony będzie po brzegi, co powinno dodać skrzydeł naszym orłom. Jednak w biało-czerwonej ekipie nie brakuje problemów. Michniewicz nie będzie mógł skorzystać z Arkadiusza Milika, czy Bartosza Salamona, a z urazami borykali się m.in. Robert Lewandowski, czy Kamil Glik. Obaj wystąpią jednak na Stadionie Śląskim, co jest dobrą informacją.

Mecz Polska - Szwecja odbędzie się we wtorek 29 marca. Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Relacja z meczy Polska - Szwecja na żywo w internecie na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze