Polska - Arabia Saudyjska, Wojciech Szczęsny

i

Autor: Cyfrasport Polska - Arabia Saudyjska, Wojciech Szczęsny

Mundial 2022

Przemysław Ofiara z Kataru: Zęby bolą, ale jest uśmiech [KOMENTARZ]

2022-12-01 17:47

Czesław Michniewicz to jest chyba w czepku urodzony. Choć jego drużyna na mistrzostwach świata nie porywa tłumów (tylko 4 strzały w trzech meczach), to osiągnęła najważniejszy cel. Dziś Michniewicz może świętować, a jego krytycy nie bardzo mają pole do popisu. Bo co z tego, że od polskiej gry bolą zęby, skoro w niedzielę biało-czerwoni zagrają o ćwierćfinał z Francją.

Przyszłość kadry nie rysuje się w zbyt różowych barwach

Oczywiście, że za kilka lat nikt o stylu nie będzie pamiętał. Michniewicz jest pierwszym od 36 lat selekcjonerem, który doprowadził reprezentację Polski do wyjścia z grupy. Natomiast stylem martwimy się dziś, bo już abstrahując od niedzielnego meczu z Francją, to przyszłość kadry nie rysuje się w zbyt różowych barwach. Za chwilę z kadry odejdzie jej trzon, a co potem? Czy znów będziemy mieli problemy z samymi awansami na wielkie turnieje?

Francja pośle Polaków z nieba do piekła?

Ale na razie liczy się tu i teraz, o przyszłości będzie czas porozmawiać po mundialu. Na razie najważniejszy jest mecz z Francją. Selekcjoner mówił, że nad jego drużyną Bozia czuwała i trudno oprzeć się wrażeniu, że w niedzielę Jej pomoc będzie jeszcze bardziej potrzebna. Bo Francja, ze swoim potencjałem i siłą, błyskawicznie może posłać Polaków z nieba do piekła.

Zatrzymać Mbappe!

Na szczęście mamy Wojciecha Szczęsnego, który chyba już na zawsze przegonił pecha na wielkich turniejach. W niedzielę znów musimy na niego liczyć. Wojtek, zatrzymałeś Messiego, możesz zatrzymać Mbappe!

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Francja w 1/8 finału MŚ w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze