Mamy gorące zdjęcia

Ta seksbomba sędziuje spotkania polskich piłkarzy. Gorąca gwiazda boisk rozpala wyobraźnię (duża galeria)

2022-11-29 14:19

Mistrzostwa świata w Katarze są pierwszymi, na których pojawiły się panie, które sędziują mecze. Co ciekawe, od wielu lat w tej roli występuje na polskich boiskach Karolina Bojar-Stefańska, która oprócz swoich wielkich umiejętności, wyróżnia się piękną urodą. Jej zdjęcia trzeba po prostu zobaczyć!

Mistrzostwa świata w Katarze są pełne nowości. Oprócz stanowczego zmienia roli VARu w trakcie spotkań piłkarskich i o wiele dłuższych doliczonych minut do połowy spotkania, jedną z większych rewolucji jest dopuszczenie pań do sędziowania spotkań piłkarskiego czempionatu. Co ciekawe, na polskich boiskach od lat dużą karierę i doceniana za swoje umiejętności na tle rozstrzygania o wyniku jest Karolina Bojar-Stefańska. Polska sędzia piłkarska cieszy się, oprócz dużego uznania w środowisku, piękną urodą, która onieśmiela. Mamy piękne zdjęcia.

Karolina Bojar-Stefańska od lat sędziuje mecze polskich piłkarzy. Jej uroda powala na kolana

Zjawisko kobiety sędziującej mecze piłki nożnej jest dość dużą nowością w świecie sportu, a sama Bojar-Stefańska przyznała, że decyzję o byciu arbitrem podjęła całkowicie spontanicznie.

- Mój dziadek był sędzią piłkarskim, ale to była spontaniczna decyzja. Ważnym aspektem szkolenia jest również przygotowanie fizyczne, a ja przez lata trenowałam lekkoatletykę - nie można zapomnieć, że sędzia także biega po boisku, musi znaleźć się w odpowiednim do oceny sytuacji miejscu. Dlatego pierwszym sprawdzianem jest bieg interwałowy. - mówi Karola Bojar-Stefańska w rozmowie z "Wirtualną Polską".

Aby zobaczyć zdjęcia polskiej pięknej arbiter, Karoliny Bojar-Stefańska, przejdź do galerii powyżej.

Test NAJTAŃSZEJ restauracji w Katarze! Czy warto RYZYKOWAĆ?
Sonda
Czy piłkarze odniosą sukces na mistrzostwach świata w Katarze?
Najnowsze