Kibice z Maroka

i

Autor: AP PHOTO Kibice z Maroka

Niepokojące obrazki

Wielka zadyma przed Maroko - Portugalia. Są informacje o rannych, dantejskie sceny przed ćwierćfinałem mundialu

2022-12-10 15:38

Reprezentacja Maroka jest jedną z największych niespodzianek na mistrzostwach świata w Katarze. Lwy Atlasu w 1/8 finału turnieju wyeliminowali Hiszpanię po rzutach karnych i w sobotnie popołudnie zagrają z Portugalią o półfinał mundialu. Niestety przed meczem nie zabrakło niepokojących scen. W sieci pojawiły się informacje, że wielu kibiców Maroka chciało dostać się na stadion bez biletów, co doprowadziło do starć ze służbami ochrony.

Reprezentacja Maroka od pierwszego meczu na tegorocznych mistrzostwach świata w Katarze zachwyca kibiców. Zespół świetnie spisuje się w obronie, dzięki czemu traci mało bramek, ale potrafi wyprowadzić zabójcze kontrataki. Przekonali się o tym m.in. Belgowie, czy Kanadyjczycy. Maroko wygrało spotkania z tymi ekipami i zremisowało z Chorwacją. Lwy Atlasu wciąż są zatem niepokonane na mundialu w Katarze.

Niepokojące sceny przed meczem Maroko - Portugalia. Są informacje o rannych

Ich kolejnym rywalem będzie Portugalia. Mistrzowie Europy z 2016 roku do 1/8 finału nie grali zachwycająco, ale zrealizowali cel i wyszli z grupy. Jednak w ostatnim starciu ze Szwajcarią pokazali ogromną moc. Helweci zostali rozgromieni 1:6 i Portugalia stała się cichym, a może nawet już i nie cichym faworytem do zdobycia mistrzostwa świata. Najpierw jednak będzie musiała wyeliminować Maroko, co nie jest łatwą sztuką. Tak ważnego pojedynku nie chciało przegapić wielu marokańskich fanów. Niestety przed rywalizacją nie zabrakło niepokojących incydentów. Jak można przeczytać w mediach społecznościowych, wielu kibiców chciało wejść na stadion bez biletów. A to doprowadziło do poważnych konsekwencji. Interweniować musiały służby porządkowe z policją na czele. Niestety poszkodowanych miało zostać już kilka osób. Pozostaje mieć nadzieje, że w trakcie i po meczu obędzie się już bez groźnych scen.

Sonda
Czy Portugalia wygra mistrzostwa świata w Katarze?
KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze