Alvaro Morata, Chelsea

Autor: East News 4. Alvaro MorataReal Madryt --> Chelsea, 62 mln euro

Chelsea - Manchester City NA ŻYWO. Premier League LIVE i ONLINE. Transmisja w TV i STREAM

2017-09-30 16:35

Chelsea - Manchester City NA ŻYWO. Mecz Chelsea - Manchester City LIVE w Internecie. Premier League ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Pep Guardiola kontra Antonio Conte. Pierwsza drużyna Premier League przeciwko aktualnym mistrzom kraju. Czy Alvaro Morata rozstrzela Citizens? Gdzie transmisja w TV z meczu Chelsea - Manchester City?

Chelsea - Manchester City NA ŻYWO. Mecz Chelsea - Manchester City LIVE w Internecie. Premier League ONLINE STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Ten mecz miał być reklamowany jako starcie pierwszych strzelb Premier League. Z jednej strony Sergio Aguero, z drugiej Alvaro Morata. Obaj mający na koncie sześć bramek. Tyle że Argentyńczyk z walki o koronę króla strzelców, przynajmniej na moment, został wyłączony. Miał bowiem wypadek samochodowy, siedział jako pasażer w taksówce, która wjechała w słup uliczny i zmuszony jest pauzować.

Pod jego nieobecność Guardiola odda więc linię ataku pod władanie Gabriela Jesusa. Nie będzie to wielkie osłabienie. Brazylijczyk strzela niemal z taką samą częstotliwością jak starszy kolega po fachu. Piłka w siatce po jego uderzeniach ląduje średnio co 82 minuty. O 6 minut lepszy Alvaro Morata. Absolutna rewelacja startu sezonu PL. Były snajper Realu Madryt na Stamford Bridge wręcz imponuje skutecznością.

Manchester City jest liderem tabeli. Jeśli wygra, zyska sześć punktów przewagi nad Chelsea. Antonio Conte, szkoleniowiec londyńczyków, ma jednak wątpliwości co do terminarza rozgrywek. Na konferencji prasowej narzekał bowiem na krótki czas regeneracji. Po wielkim zwycięstwie w środku tygodnia nad Atletico Madryt, gracze z Londynu mieli ledwie dwa dni na podładowanie akumulatorów. Podopieczni Pepa Guardioli - aż trzy. Czy to okaże się decydujące?

Chelsea - Manchester City LIVE. Transmisja w TV

Mecz Chelsea - Manchester City rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:30. Transmisja w Canal+Sport 2.