Autor: AP Robert Lewandowski

A tytuł ucieka....

Robert Lewandowski trafił dychę. Ale wielki zawód Barcelony, co się dzieje?

2024-02-12 18:03

Wprawdzie Robert Lewandowski (36 l.) strzelił gola dla Barcelony, ale spotkanie z Granadą kończył rozczarowany. Klub z Katalonii zamiast pełnej puli musiał zadowolić się tylko jednym punktem. Co się dzieje? W każdym razie tytuł coraz bardziej się oddala...

Trafił w drugim meczu z rzędu

To dziesiąta bramka kapitana polskiej kadry w tym sezonie w LaLiga, który wykorzystał podanie Ilkaya Gundogana. Nasz kadrowicz trafił w drugim meczu w lidze z rzędu. Jednak na nic się to zdało. Mistrz Hiszpanii zawiódł na całej linii, bo u siebie tylko zremisował 3:3 z przedostatnim zespołem w tabeli!

Potężne zamieszanie u Roberta Lewandowskiego. Wszystko może się stać jeszcze w tym miesiącu, mieli podjąć nagłą decyzję

Dziesięć punktów straty do Realu

W drugiej połowie rywale dwa razy wychodzili na prowadzenie. Na szczęście Lamine Yamal, zdobywca dwóch bramek, uratował Barcę przed jeszcze większą kompromitacją. Barca zajmuje trzecie miejsce w tabeli, ale traci już do prowadzącego Realu dziesięć punków. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z celtą (17.02). W Granadzie zadebiutował Kamil Jóźwiak, który wszedł na ostatnie sześć minut. Drugi z naszych piłkarzy - Kamil Piątkowski w tej kolejce pauzował za czerwoną kartkę.

Trener Roberta Lewandowskiego wpadł w furię. Xavi rzucał mięsem na prawo i lewo. Wszystko nagrały kamery

QUIZ: Rozpoznasz polskich piłkarzy? Lewandowskiego zna każdy, a resztę? 15/20 to absolutne minimum