Robert Lewandowski, FC Barcelona

Autor: AP PHOTO/JOAN MONFORT Robert Lewandowski, FC Barcelona

Real - Barcelona

To jest Robert Lewandowski SHOW w meczu Real Barcelona! Dwa ciosy Polaka w dwie minuty, piękne gole, coś NIEBYWAŁEGO! [WIDEO]

2024-10-26 22:18

Co to był za gol Roberta Lewandowskiego w El Clasico Real - Barcelona! Co to był za wybuch wielkich emocji! Robert Lewandowski w sytuacji sam na sam z bramkarzem Realu Łuninem zachował się jak na rutyniarza przystało i wyprowadził Barcelonę na prowadzenie 1:0. A potem trafił na 2:0! To 13. i 14. gol Lewandowskiego w tym sezonie LaLiga! Zobacz WIDEO!

Dwa gole Roberta Lewandowskiego w El Clasico!

Lewandowski w barwach Barcelony zagrał przeciwko Realowi siedmiokrotnie. 4 razy w LaLiga (trzy porażki i jedno zwycięstwo), raz w Pucharze Króla (porażka) i dwa razy w Superpucharze (zwycięstwo i porażka). W tych ostatnich rozgrywkach strzelił "Królewskim" dwa gole. To jedyne trafienia Polaka w El Clasico. Tym razem możemy jednak liczyć na gole, bo Lewandowski jest w wielkiej formie – strzelił przed tym meczem w LaLiga 12 goli i jest liderem klasyfikacji strzelców. Teraz w ciągu kilku minut trafił dwa razy! I to wielkiemu Realowi! Zobacz gole WIDEO poniżej.

Zaledwie dwóch minut Polak potrzebował, żeby ustrzelić zwycięzcę Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu. Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego to sytuacja sam na sam, która została wykorzystana w fantastyczny sposób. Z kolei 180 sekund później Polak trafił po wyśmienitym, mierzonym strzale głową. To był teatr jednego aktora, to był wspaniały popis Lewandowskiego!

Jerzy Dudek przed El Clasico. To dlatego Robert Lewandowski jest tak skuteczny w Barcelonie [ROZMOWA SE]