Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Kuriozalne!

Afera przed meczem reprezentacji Polski. Będziesz musiał zapłacić fortunę, obrzydliwe zachowanie

2023-02-07 13:19

Afera przed meczem Polaków z Czechami! Fani, którzy chcieli na własne oczy zobaczyć hitowe spotkanie kadry z Czechami w Pradze i debiut Fernando Santosa w roli selekcjonera, będą musieli, w dużej mierze, obejśc się smakiem. Wszystko przez "koników", którzy bardzo szybko wykupili większość puli biletów i odsprzedają je teraz po zawyżonych cenach. Jesteśmy świadkami kuriozalnej sytuacji.

Mecz Czechy - Polska w Pradze bez wątpienia wzbudza wielką ciekawość ze strony kibiców. Z jednej strony, Polacy zmierzą się z potencjalnie najsilniejszym rywalem do gry o miejsce na Mistrzostwach Europy, a z drugiej strony będzie to debiut Fernando Santosa w roli selekcjonera. Niestety, duża część polskich kibiców, która będzie chciała wybrać się do czeskiej stolicy spotka się z niemiłą niespodzianką. Wszystko przez bilety, które w rekordowym tempie zostały wykupione przez "koników". 

Polscy kibice będą rozczarowani. Skandaliczne zachowanie koników przed meczem Czechy - Polska

Do PZPN trafiła pula biletów wynosząca 5% stadionu Eden w Pradze, czyli 1000 miejscówek. Wszystkie zostały wyprzedane chwilę po udostępnieniu ich do sprzedaży, a więc po północy, o czym poinformowali przedstawiciele PZPN za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Drodzy Kibice, wszystkie bilety na mecz z Czechami zostały sprzedane dosłownie w kilka chwil od uruchomienia sprzedaży. W pierwszych godzinach sprzedaży zainteresowanie na bilety było na poziomie ok. 20000 sztuk. - pisał portal "Łączy Nas Piłka"

Problem pojawia się jednak, gdy spojrzymy na portale zajmujące się odsprzedażą biletów. Tam wejściówki na wydarzenie są nadal dostępne, jednak ich cena może odstraszać. Jak informuje "sport.pl" dochodzi do przebitki na poziomie nawet 1000 złotych za bilet. 

Sonda
Fernando Santos odniesie sukcesy z reprezentacją Polski?
Listen on Spreaker.
Najnowsze