Ale trafił! Sebastian Szymański z kolejnym golem dla Dynama Moskwa [WIDEO]

2020-02-21 11:56 MaSz
Sebastian Szymański i Piotr Zieliński
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Sebastian Szymański i Piotr Zieliński

Dobra wiadomość dla Jerzego Brzęczka, selekcjonera reprezentacji Polski. Podczas zimowych przygotowań do rundy rewanżowej w dobrej dyspozycji jest Sebastian Szymański. Pomocnik polskiej kadry jest skuteczny. Teraz ponownie strzelił gola dla Dynamo Moskwa w wygranym 4:0 sparingu z Dinamem Mińsk na obozie w Turcji. Koniecznie trzeba zobaczyć efektowne uderzenie naszego kadrowicza.

Sebastian Szymański może być zadowolony z zimowych przygotowań. W jednym z poprzednich sparingów także wpisał się na listę strzelców. W przegranym 1:3 starciu z PFK Soczi pokonał bramkarza kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego. Tak opisaliśmy wtedy jego trafienie: "Na początku spotkania polski pomocnik w pięknym stylu wykonał rzut wolny. Uderzył nad murem, a piłka wylądowała w lewym okienku bramki drużyny z Soczi. Bramkarz był bez szans".

Teraz Dynamo Moskwa zmierzyło się z zespołem Dinamo Mińsk wygrywając 4:0. I to właśnie Szymański strzelił pierwszego gola. Dostał piłkę na prawej stronie pola karnego. Zwiódł obrońcę, przełożył piłkę na lewą nogę i... niesamowitym strzałem (dośrodkowaniem?) pokonał zaskoczonego bramkarza białoruskiej drużyny. Widząc reakcję polskiego pomocnika, to chyba on sam nie spodziewał się, że w tak efektowny sposób zakończy akcję zespołu.

To był ostatni sparing w Turcji, kolejne spotkanie już w lidze rosyjskiej. 29 lutego przed Dynamem derby Moskwy ze Spartakiem. Poniżej gol Szymańskiego z triumfu 4:0 nad Dinamo Mińsk...

...a tak kilka dni temu pokonał bramkarza z Soczi (1:3). Jest na co popatrzeć.

Najnowsze