Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Andrzej Duda miał specjalną wiadomość dla Lewandowskiego. Wymowne słowo

2021-09-03 7:02

Po raz kolejny można zastanawiać się, gdzie byłaby reprezentacja Polski, gdyby nie Robert Lewandowski. Kapitan biało-czerwonych w rywalizacji z Albanią kolejny raz udowodnił, że jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Bo to właśnie Lewandowski poprowadził kadrę do zwycięstwa w czwartkowy wieczór. Nawet Andrzej Duda skierował do niego specjalne słowa, które chyba każdemu cisnęły się na usta.

Po pierwszych trzech spotkaniach w eliminacjach do mistrzostw świata Polacy mieli na koncie cztery punkty i już wówczas wiadomym było, że wrześniowe potyczki będą niesamowicie istotne. Zwłaszcza starcie z Albanią, która potrafi urwać punkty teoretycznie mocniejszym rywalom. A gdyby tak stało się na PGE Narodowym, biało-czerwoni pomału mogliby żegnać się z nadziejami o awansie.

Zwariowana radość Andrzeja Dudy na trybunach PGE Narodowego! Przyłapały go kamery

Lewandowski show w Warszawie. Zachwytów nie było końca

Najważniejsze po czwartkowym spotkaniu jest to, że biało-czerwonym udało się dopisać komplet punktów i wciąż są w walce nawet o pierwsze miejsce, ale to najprawdopodobniej zarezerwowane jest dla Anglików. Celem naszych zawodników powinna być druga lokata i gra w barażach. Zwycięstwo z Albanią nieco nas do tego przybliżą, ale gra Polaków pozostawia wiele do życzenia.

Kazimierz Węgrzyn bezlitosny dla reprezentanta Polski. Mocno się po nim przejechał

W biało-czerwonych barwach w czwartkowy wieczór bezbłędny był jedynie Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji udowodnił, że nie bez powodu zaliczany jest do najlepszych zawodników na świecie. Nie dość, że to właśnie Lewandowski otworzył wynik spotkania, to na początku drugiej połowy przeprowadził niesamowitą akcję.

Andrzej Duda podziękował Lewandowskiemu. Wymowny wpis

Lewandowski w pojedynkę przebiegł około 60 metrów, minął kilku rywali, a na końcu wyłożył piłkę Grzegorzowi Krychowiakowi, który wpakował ją do pustej bramki. Właśnie dla takich akcji przychodzi się na stadion. W dodatku Lewandowski pracował na całej szerokości i długości boiska.

Pod wrażeniem jego gry byli wszyscy. Również obecny na meczu Andrzej Duda wyróżnił kapitana kadry i na Twitterze skierował do niego słowa. A w zasadzie jedno słowo, które chyba każdemu cisnęło się na usta po czwartkowym spotkaniu. - Wygraliśmy! Uff… i jesteśmy na 2 miejscu w grupie. Biało-czerwoni, w następnym meczu grajcie jak chcecie, byle wynik był dla Polski taki jak dziś! A za dzisiejsze bramki i wynik BRAWO! Dziękujemy i gratulujemy! Ps: Panie Robercie, dziękuję… - napisał na Twitterze prezydent Polski.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze