Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska miała niespodziewanych gości! Znienacka pojawili się w domu Roberta, to był szok

2022-04-01 10:28

Anna Lewandowska zdążyła przyzwyczaić swoich fanów do tego, że regularnie dzieli się mediach społecznościowych kolejnymi wydarzeniami ze swojego życia, pokazując m.in. co dzieje się w domu kapitana reprezentacji Polski. Tym razem jednak żona Roberta Lewandowskiego mogła przeżyć niemały szok kiedy okazało się, że ma niespodziewanych gości. Ci pojawili się w domu Lewandowskich zupełnie znienacka.

Za rodziną Roberta Lewandowskiego dni pełne emocji, przede wszystkim ze względu na ostatni mecz Polska - Szwecja, po którym Biało-czerwoni zakwalifikowali się na tegorocznej mistrzostwa świata, które odbędą się w katarze, a Robert Lewandowski mógł bez skrępowania cieszyć się ze swoją żoną Anną, która utonęła w jego ramionach na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Rodzina kapitana reprezentacji Polski szybko wróciła do swojego domu, gdzie jak się okazało, czekał na nich nie tylko ich nowy pies, ale również niespodziewani goście. Anna Lewandowska musiała uwiecznić niecodzienną wizytę gości, którzy pojawili się u Lewandowskich zupełnie znienacka. Taki widok nie zdarza się bowiem codziennie.

Rozczulające zdjęcie Lewandowskiego z córeczką. Sama słodycz, na takie obrazki można patrzeć cały dzień

Zobaczcie, jak Lewandowscy świętowali awans Polski na mundial w Katarze, klikając w galerię zdjęć poniżej

Niespodziewani goście pojawili się w domu Lewandowskich! Żona kapitana Biało-czerwonych musiała to uwiecznić

Anna Lewandowska często chwali się w sieci tym, co dzieje się w domu Lewandowskich oraz ich życiu prywatnym. Tym razem jednak musiała pokazać internautom, kto złożył jej niecodzienną wizytę. Po podwórku Lewandowskich jak gdyby nigdy nic znalazły się... kaczki, które beztrosko dreptały po trawniku. Nieco zszokowana Anna Lewandowska sama przyznała w swojej relacji na Instagramie, że nie ma pojęcia, skąd wzięły się te ptaki co jasno pokazuje, że taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy. 

Kłopoty reprezentanta Polski! Prawda po czasie wyszła na jaw, Doda nie miała zamiaru tego ukrywać

Anna Lewandowska miała niespodziewanych gości

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba screen Anna Lewandowska miała niespodziewanych gości

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze