Anna Lewandowska bardzo WZRUSZONA! Dostała piękny PREZENT od małej Klary! [ZDJĘCIA]

2019-08-15 7:51 CH
Anna Lewandowska dostała piękny prezent od Klary
Autor: Instagram Anna Lewandowska dostała piękny prezent od Klary

Anna Lewandowska 30 lat skończy za kilka tygodni, ale już teraz dostała piękny prezent, po którym była bardzo wzruszona. Nic dziwnego, bo miłą niespodziankę sprawiła jej mała Klara, ukochana córeczka słynnej pary. "Ten moment kiedy wracasz do domu i... 'Mamusiu to dla Ciebie!'" - opowiada o wzruszających chwilach Ania Lewandowska. Czym zaskoczyła ją Klara? Zobaczcie ZDJĘCIA.

Klara Lewandowska w maju skończyła 2 lata i rośnie jak na drożdżach. Córka piłkarza Bayernu Monachium i jego pięknej żony coraz częściej też zaskakuje rodziców. Tym razem sprawiła przemiłą niespodziance mamie. Kiedy Ania wróciła do domu, dostała od małej Klary piękny prezent. Czym dziewczynka tak wzruszyła mamę? Córeczka Lewandowskich podarowała jej własnoręcznie zrobioną malowankę.

"Ten moment kiedy wracasz do domu i... "Mamusiu to dla Ciebie!" (hihi w oryginale brzmi najlepiej) Niech mnie ktoś uszczypnie... Mamuśki kochane teraz już WIEM jakie to CUDNE uczucie dostać pierwsze, własnoręcznie zrobione pracę od swojego DZIECKA!" - dzieli się wrażeniami Ania Lewandowska. Zobaczcie prezent jaki dostała od Klary. ZDJĘCIE poniżej.

Anna Lewandowska dostała piękny prezent od Klary
Autor: Instagram
Najnowsze