Tak się zmieniała Klara Lewandowska. Obchodzi drugie urodziny! [GALERIA]

2019-05-04 12:49 MSo
Tak zmieniała się Klara Lewandowska
Autor: instagram.com/_rl9

To już dwa lata! Dzisiaj kolejne urodziny obchodzi Klara, córka Roberta i Anny Lewandowskich. Najpopularniejsza para w Polsce regularnie publikuje nowe wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. To umożliwia zaobserwowanie, jak dziewczyna zmieniała się na przestrzeni dwóch ostatnich lat!

Klara Lewandowska, podobnie jak rodzice, od początku była aktywnym dzieckiem. Robert i Anna zabierali ją na różne wycieczki. Pojawienie się córeczki w ich życiu kompletnie je odmieniło. - U mnie pewne i świadome ojcostwo pojawiło się wtedy, kiedy zacząłem funkcjonować z Klarą w domu. Wtedy uświadomiłem sobie, że coś się zmieniło. Na zawsze. Bo dziecko zmienia życie - mówił Lewandowski na łamach serwisu Baby by Ann.

Dzięki aktywności pary w mediach społecznościowych, fani mogą obserwować jak na przestrzeni czasu zmieniała się dziewczynka. Prywatność Klary jest jednak pilnowana bardzo dokładnie i skutecznie. Żadna z fotografii nie ukazuje jej twarzy - zawsze jest ustawiona plecami lub profilem do zdjęcia.

- Nie wyobrażamy sobie życia bez naszej małej iskierki. Dwa latka... pięknego i bezwarunkowego szczęścia i miłości! TAK BARDZO KOCHAM!!! - pisała Lewandowska w życzeniach do swojej córeczki. Robert, który dziś gra w meczu Bundesligi, dodał w opisie swojego zdjęcia: - Ta młoda dama ma dziś dwa lata. Nasza największa miłość.

Najnowsze