Arkadiusz Reca może wylądować w Rosji. Miałby zastąpić innego reprezentanta Polski!

2020-05-23 16:05 MC
Arkadiusz Reca
Autor: Cyfrasport Arkadiusz Reca

W Lokomotiwie Moskwa, drużynie Macieja Rybusa i Grzegorza Krychowiaka, szykują się duże zmiany. Trener Marko Nikolić zamierza odmłodzić zespół, dlatego rozgląda się za nowymi twarzami. Jedną z nich miałby być Arkadiusz Reca, który miałby zastąpić Rybusa.

Trener Marko Nikolić, który niedawną przejął ster, myśli już o sezonie 2020/2021. Klub może pożegnać nawet dziesięciu piłkarzy, w tym gronie jest między innymi Maciej Rybus, któremu w czerwcu wygasa kontrakt. Jak poinformował rosyjski serwis championat.com, kandydatem do gry na lewej obronie w jego miejsce jest Arkadiusz Reca. 25-latek jest obecnie wypożyczony z Atalanty Bergamo do SPAL. Podobno to właśnie on jest numerem jeden na liście życzeń trenera Nikolicia.

Maciej Rybus zmieni klub? Kolejka chętnych po naszego kadrowicza

W tym sezonie Reca rozegrał we Włoszech 19 meczów i zaliczył jedną asystę. Serwis transfermarkt.de wycenia go na 2,4 mln euro.

Rybus może się pochwalić lepszymi liczbami. Biorąc pod uwagę rozgrywki krajowe i Ligę Mistrzów, wystąpił w 21 spotkaniach i zanotował cztery asysty. Serwis transfermarkt.de także wycenia go na 2,4 mln euro.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze