Maciej Rybus zmieni klub? Kolejka chętnych po naszego kadrowicza

2020-05-22 16:34 MaSz
Maciej Rybus
Autor: Cyfra Sport Maciej Rybus

Od trzech lat Maciej Rybus występuje w Lokomotiwie Moskwa. Niewykluczone, że latem reprezentant Polski trafi do nowego zespołu. Po naszego kadrowicza ustawiła się kolejka chętnych. Co na to władze wicemistrza Rosji? Zatrzymają naszego obrońcę czy pozwolą mu odejść za darmo?

Maciej Rybus jest łakomym kąskiem dla innych klubów, bo po sezonie kończy się jego umowa z Lokomotiwem Moskwa i będzie do wzięcia za darmo. To duży atut na rynku transferowym. Nasz kadrowicz od trzech lat jest piłkarzem Lokomotiwu Moskwa. Już w pierwszym sezonie sięgnął po mistrzostwo Rosji, w kolejnym był wicemistrzem, a w obecnej edycji dorzucił Superpuchar. Ponadto drużyna z Moskwy zajmuje w lidze pozycję wicelidera. Zmagania zostały przerwane po 22. kolejce. Ale jest już decyzja, że rozgrywki będą dokończone. Start ligi rosyjskiej ma nastąpić 21 czerwca.

Zbigniew Boniek nagrał #hot16challenge2! Nawiązał do Najmana, nietypowa nominacja [WIDEO]

Czy Rybus zostanie w Lokomotwie Moskwa? Wydaje się, że jednak po sezonie rozstanie się z zespołem. Prezydent klubu ostatnio mówił, że z klubem pożegna się ośmiu piłkarzy, którym kończą się kontrakty. Tyle, że Polak nie zostanie bez klubu, bo już teraz jego pozyskaniem zainteresowanych jest kilka klubów. Najpoważniejsze sygnały docierają z Turcji. Podobno o reprezentanta Polski pytają m.in. takie zespoły jak Denizlipor, Goeztepe Izmir czy Feberbahce Stambuł. 

Ale WPADKA! Cały internet śmieje się z klubu reprezentanta Polski [ZDJĘCIE]

Najnowsze