Artur Boruc

Arsenal - Southampton. Kolejna wpadka Boruca! Zobacz fatalne zagranie Polaka na WIDEO

2013-11-24 11:08

Arsenal pokonał 2:0 Southampton w meczu Premier League. W meczu na szczycie nie popisał się bramkarz "Świętych" Artur Boruc. Polski bramkarz zaliczył fatalną wpadkę, po której padła pierwsza bramka dla "Kanonierów". Zobacz to niefortunne zagranie na WIDEO.

Boruc w 22. minucie meczu chciał popisał się umiejętnościami technicznymi, ale zupełnie to Polakowi nie wyszło. Po bramkarza podbiegł Olivier Giroud, a cała akcja skończyła się prawdziwą katastrofą. W drugiej połowie Southampton nie zdołał się podnieść, choć wynik z pierwszej połowy utrzymywał się niemal do końca. W 86. minucie Giroud ponownie trafił do siatki, tym razem pokonując Polaka z rzutu karnego. Southampton przegrał więc z Arsenalem, a oprócz wyniki wszyscy będą pamiętać to zagranie.

Wpadkę Boruca możesz zobaczyć poniżej na WIDEO.