Fernando Santos

i

Autor: Cyfra Sport Fernando Santos

Zachwyty nad Portugalczykiem

As Jagiellonii o angażu Fernando Santosa w polskiej kadrze. Tak widzi jego relacje z Robertem Lewandowskim

2023-02-09 17:40

Fernando Santos zabrał się do pracy. Niebawem obejrzy trzy spotkania ekstraklasy. Na razie mieszka w hotelu, ale rozgląda się za mieszkaniem. Pomocnik Jagiellonii Nene w rozmowie z naszym portalem mówił o angażu Santosa w polskiej kadrze. Tak Portugalczyk widzi relacje rodaka z Robertem Lewandowskim.

Poradzi sobie z presją

Nene komplementował Fernando Santosa. Uważa go, za bardzo dobrego szkoleniowca. - Pracował z dwiema reprezentacjami: Portugalią oraz Grecją - przypomniał Nene, pomocnik Jagiellonii w niedawnej rozmowie z naszym portalem. - Z każdą z nich odnosił niezłe wyniki. Poza tym w Portugalii prowadził trzy największe kluby, Sporting, Benfikę oraz Porto. Praca w nich, podobnie jak w reprezentacji, wiąże się z olbrzymimi oczekiwaniami, nadziejami, a także presją. On z pewnością nie będzie się jej obawiał, więc powinien sobie poradzić z prowadzeniem waszej drużyny narodowej - stwierdzi Portugalczyk. 

Lewandowski będzie ważnym wsparciem

Pomocnik Jagiellonii jest przekonany, że jego rodak nie będzie miał problemów we współpracy z gwiazdami naszej kadry. - Uważam, że taki zawodnik jak Robert Lewandowski może być ważnym wsparciem dla szkoleniowca - ocenił. - On pracował z najlepszymi trenerami na świecie i to on sam może być wsparciem dla młodszych kolegów. Natomiast myślę, że Santos może jeszcze pomóc Zielińskiemu, Milikowi, nie mówiąc już o młodszych zawodnikach. Z pewnością mając taki potencjał będzie chciał i potrafił go wykorzystać - tłumaczył Nene na naszych łamach.

Sonda
Czy Fernando Santos awansuje z Biało-Czerwonymi do finałów EURO 2024?
PKO Ekstraklasa Raport 6.02
Nene

i

Autor: Cyfrasport Nene strzelił dwa piękne gole dla Jagiellonii
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze