Krzysztof Piątek, Kamil Glik, Jan Bednarek, reprezentacja Polski

Autor: East News Z gola dla Polski cieszą się Jan Bednarek, Krzysztof Piątek i Kamil Glik

Austria - Polska GOL PIĄTKA na 1:0 dla Polski. Zobacz WIDEO

2019-03-21 22:16

Mecz Austria - Polska przez kilkadziesiąt minut był sporym rozczarowaniem. Oba zespoły z dużą rezerwą podeszły do premierowego spotkania el. Euro 2020. Na szczęście w porę na boisku pojawił się Krzysztof Piątek. Niedługo po zameldowaniu się na boisku "Piona" trafił na 1:0 dla biało-czerwonych. Zobacz gola Krzysztofa Piątka z meczu Austria - Polska.

Krzysztof Piątek mecz Austria - Polska w el. Euro 2020 rozpoczął na ławce rezerwowych. Selekcjoner Jerzy Brzęczek wpuścił go na boisko dopiero w 59. minucie gry, gdy z urazem pleców boisko opuścił Piotr Zieliński. Napastnik AC Milan szybko odwdzięczył się za zaufanie. Zaledwie 9 minut po zameldowaniu się na placu gry "Piona" doskonale odnalazł się w polu karnym rywali. W sporym zamieszaniu skierował piłkę do siatki rywali i wyprowadził biało-czerwonych na ważne prowadzenie 1:0. Sam po chwili utonął w objęciach kolegów z kadry.

El. Euro 2020 Austria - Polska: Gol Krzysztofa Piątka