Michał Probierz

i

Autor: Cyfra Sport Michał Probierz

słono zapłacił

Aż przykro patrzeć, co spotkało Michała Probierza. Słono zapłacił za ten błąd. Zobaczyła to cała Polska

2023-11-20 8:24

Po remisie z Czechami reprezentacja Polska straciła zakończyła eliminacje do Euro 2024 bez upragnionego awansu, mogąc już powoli przygotowywać się do meczów barażowych. Selekcjoner Michał Probierz postanowił podziękować kibicom za ich doping, który był niezwykle potrzebny jego podopiecznym, jednak z pewnością nie spodziewał się, co nadejdzie po jego wiadomości. Otrzymał spory cios za jeden błąd, który pojawił się w jego wiadomości.

Po tym, jak Michał Probierz objął reprezentację Polski, biało-czerwoni mieli nikłe szanse na awans na Euro 2024 bezpośrednio ze swojej grupy eliminacyjnej i ostatecznie nie doszło tutaj do cudu. Faktem jest jednak, że kadra pod wodzą trenera Probierza nie przegrała jeszcze spotkania, wygrywając z Wyspami Owczymi oraz remisując z Mołdawią i Czechami. Po ostatni meczu eliminacji, selekcjoner postanowił zwrócić się do kibiców, publikując na platformie "X" krótki wpis, w którym podziękował im za doping oraz zaprosił na mecz towarzyski Polska - Łotwa. Popełnił jednak mały błąd, za który słono zapłacił. 

Michał Probierz otrzymał ogromny cios! Chciał podziękować i wywołał lawinę. Wszystko przez jeden błąd

- (...) Zapraszam na Łotwę i początek etapu przygotowań do meczy o awans - zakończył swój wpis Michał Probierz pisząc "meczy" zamiast "meczów", co szybko wyłapali internauci, a jedna z użytkowniczek platformy postanowiła brutalnie uświadomić selekcjonera o popełnionym przez niego błędzie. 

Aż przykro patrzeć, co spotkało Michała Probierza. Słono zapłacił za ten błąd. Zobaczyła to cała Polska

meczów szefie! meczy to oglądanie waszej gry - wypaliła w odpowiedni jedna z użytkowniczek "X" w odpowiedzi na post opublikowany przez selekcjonera. Po takiej wiadomości Michał Probierz z pewnością więcej nie popełni podobnego błędu, bowiem odpowiedź ta błyskawicznie zyskała popularność i zebrała ponad tysiąc polubień. 

Sonda
Czy Robert Lewandowski dalej powinien być kapitanem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze