Kamil Jóźwiak

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Kamil Jóźwiak

fala hejtu

Aż serce się kraje widząc, jak szydzą z reprezentanta Polski! To nagranie stało się hitem internetu, okropne komentarze

2023-03-13 14:45

Odkąd Kamil Jóźwiak odszedł z Lecha Poznań, kariera reprezentanta Polski raczej nie idzie po jego myśli. Po nieudanej przygodzie w angielskim Derby County, Jóźwiak przeniósł się do Charlotte FC, ale po ostatnim meczu z Atlantą United, na polskiego piłkarza spadły prawdziwe gromy. Takich komentarzy pod adresem Jóźwiaka jeszcze nie było.

Ekipa Charlotte FC zalicza fatalną passę trzech porażek z rzędu, przez co zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli MLS. Przez słabe wyniki drużyny, kibice oraz dziennikarze i eksperci coraz uważniej przypatrują się postawie piłkarzy, która jest daleka od wymarzonej. W ostatnim spotkaniu Charlotte z Atlantą United, które zakończyło się wynikiem 0:3, szczególną uwagę przykuł Kamil Jóźwiak i bynajmniej nie jest to powód do zadowolenia. 

Kamil Jóźwiak pod ostrzałem. Wystarczyło jedno nagranie z udziałem Polaka, aby ruszyła lawina

Wideo z reprezentantem Polski w roli głównej stało się hitem internetu przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych oraz Polsce. Były zawodnik m.in. Lecha Poznań przy próbie dryblingu nie był w stanie dogonić piłki, przez co zmarnował dobrą okazję dla swojej drużyny. Tyle wystarczyło, aby pojawiły się bardzo mocne komentarze. 

Aż serce się kraje widząc, jak szydzą z reprezentanta Polski! To nagranie stało się hitem internetu, okropne komentarze

Sytuację polskiego zawodnika pogarsza fakt, że znajduje się w gronie "designated players", czyli piłkarzy zarabiających znacznie więcej, niż powinni. - więcej dynamiki miał Ryszard Kalisz w meczu dziennikarze vs. politycy - skomentował próbę dryblingu Jóźwiaka jeden z internautów. - Jak chłop co miał taką dynamikę mógł ro zatracić w takim wieku. Wyglada jak Błaszczykowski wracający po ostatniej kontuzji - dodał kolejny z użytkowników Twittera. 

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze