Tak kibicowaliście Polsce na meczu z Chorwacją!

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Tak kibicowaliście Polsce na meczu z Chorwacją!

obszerna galeria

Byłeś na meczu Polska - Chorwacja? Znajdź siebie na trybunach w naszej galerii ZDJĘĆ!

2024-10-16 16:59

Mecz Polska – Chorwacja był niezwykle interesującym widowiskiem. Polacy szybko wyszli na prowadzenie, później stracili błyskawicznie trzy gole, by jednak ostatecznie zremisować spotkanie. Z jednej strony remis z trzecią drużyną mistrzostw świata 2018 i 2022 roku to powinien być niezły wynik, z drugiej czuć niedosyt, bo rywale byli zdecydowanie tego dnia do „ugryzienia”, a Polacy zagrali całkiem niezły mecz, wyjąwszy wspomniane kilka minut, gdy straciliśmy trzy gole. W tym spotkaniu z trybun PGE Narodowego Biało-Czerwonych wspierało kilkadziesiąt tysięcy widzów. Sprawdź, czy załapałeś się na zdjęcie w naszej obszernej galerii!

Byłeś na meczu Polska - Chorwacja? Znajdź się w naszej galerii!

Mecz 4. kolejki Ligi Narodów UEFA między Polską a Chorwacją był prawdziwą karuzelą emocji. Polacy zaczęli świetnie, bo już w 5. minucie wyszli na prowadzenie. Niestety, między 19. a 26. minutą dali sobie strzelić aż... trzy gole i Chorwaci zdawali się kontrolować przebieg spotkania! Przed końcem pierwszej połowy nadzieję w serca Polaków wlał Nicola Zalewski golem kontaktowym, a mogło być nawet jeszcze lepiej, bo chwilę później Kamiński zmarnował sytuację sam na sam! W drugiej połowie Chorwaci mieli jeszcze też swoje okazje, ale gola nie zdobyli. Zdobył go natomiast pięknym strzałem zza pola karnego Sebastian Szymański, który zaczyna grać na miarę swoich umiejętności i oczekiwań. Niestety, choć od 76. minuty Polacy grali w przewadze, to więcej bramek już nie zdobyli, stąd można mówić o niedosycie, choć powrót z 1:3 na 3:3 to też warta docenienia rzecz.

Przez cały mecz naszych zawodników z trybun dopingowało kilkadziesiąt tysięcy osób. Choć fragmentami głośniejsi okazywali się kibice gości, to pod koniec spotkania, gdy Biało-Czerwoni sunęli z kolejnymi atakami, PGE Narodowy ożywił się bardziej i to wsparcie było nieco mocniejsze. Czy byłeś wśród fanów na trybunach podczas meczu Polska – Chorwacja? Jeśli tak, to możesz poszukać siebie na zdjęciach w naszej niezwykle obszernej galerii, którą umieściliśmy powyżej!

QUIZ. Największe skandale Euro. Ile o nich wiesz?

Pytanie 1 z 9
Polska na Euro 2008 zremisowała mecz z Austrią po kontrowersyjnym rzucie karnym. Kto wtedy był sędzią?