Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express, Robert Lewandowski/Instagram

kosmiczna cena

Cena dresu Roberta Lewandowskiego wielu zwali z nóg! Przeciętny Polak musi na to pracować miesiące, ogromna kwota

2022-09-29 11:19

Robert Lewandowski, podobnie jak wielu innych najlepszych zawodników na świecie, zalicza się do grona piłkarzy, którzy zarabiają dziesiątki milionów euro rocznie. Dodatkowo kapitan reprezentacji Polski może pochwalić się współpracami ze światowymi markami. "Lewy" oraz jego żona niejednokrotnie już chwalili się w sieci drogimi ubraniami i teraz przyszedł czas na kosmicznie drogi dres. Przeciętny Polak musiałby pracować na niego kilka miesięcy.

Nie jest tajemnicą, że swoją znakomitą grą oraz ciężką pracą, Robert Lewandowski wszedł na poziom życia, którego znaczna część populacji nigdy nie doświadczy. Kapitan reprezentacji Polski rocznie zarabia kilkadziesiąt milionów euro z tytułu kontraktu klubowego oraz wielu kontraktów reklamowych. Dzięki temu, rodzina Lewandowskich może cieszyć się m.in. ubraniami z najlepszych domów mody, co niejednokrotnie już pokazywała Anna Lewandowska. Teraz "Lewy" postanowił pochwalić się swoim dresem od Dolce & Gabbana. Jego cena może wielu zaskoczyć. 

Piekielnie drogi dres Roberta Lewandowskiego! Wielu musiałoby pracować na taki kilka miesięcy, kosmiczna cena

Po zakończeniu zgrupowania reprezentacji Polski i powrocie do Hiszpanii, Robert Lewandowski pochwalił się na swoich profilach w mediach społecznościowych nowym dresem od Dolce & Gabbana. Okazuje się, że przecięty Polak musiałby pracować na taki kilka miesięcy, jeśli chciałby wyglądać jak kapitan reprezentacji Polski. 

Cena dresu Roberta Lewandowskiego wielu zwali z nóg! Przecięty Polak musi na to pracować kilka miesięcy, ogromna kwota

Dlaczego? Bowiem same spodnie, którymi pochwalił się "Lewy" na stronie internetowej włoskiego domu mody wyceniane są na 850 euro. Przy dzisiejszym kursie walut, na jedną część dresu trzeba by wydać 4133 zł. Do tego oczywiście doliczyć trzeba bluzę, której cena sięga tysiąca euro. Komplet więc można nabyć za ok. 10 tysięcy złotych. To oznacza z kolei, ze na taki dres, przeciętny Polak musiałby pracować co najmniej dwa miesiące.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Jan Tomaszewski grzmi po porażce Polaków: Krew mnie zalewa

Jakie marki aut kochają sportowcy? Jest kilka niespodzianek!

W najnowszym odcinku podcastu SUPER SPORT zaglądamy do garaży znanych gwiazd sportu!

Listen to "Samochody gwiazd sportu. Lewy. Świątek. Ronaldo." on Spreaker.
Najnowsze