Robert Lewandowski, Cezary Kucharski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express, Sebastian Wielechowski/Super Express

Mocne słowa!

Cezary Kucharski zaatakował Annę Lewandowską. Wyjątkowo mocne słowa o żonie Lewandowskiego, kibice mogą złapać się za głowę

2023-03-19 14:03

Cezary Kucharski w mocnych słowach uderzył w Annę Lewandowską. Były piłkarz reprezentacji Polski i eks-agent Roberta Lewandowskiego, z którym ściera się na sali sądowej, w mocnych słowach skomentował postawę trenerki i swoimi przemyśleniami na jej temat podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kibice mogą być w głębokim szoku, widząc takie słowa.

Cezary Kucharski w bardzo mocnych słowach zaatakował Annę Lewandowską za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Były menadżer Roberta Lewandowskiego, z którym to Kucharski mierzy się w ramach sprawy sądowej, podsumował postawę trenerki w dosadnych słowach, obok których nie mogli obojętnie przejść obserwujący eks-reprezentanta Polski.

Cezary Kucharski uderzył w Annę Lewandowską. Mocna odpowiedź na słowa trenerki

Kucharski, który nie żyje w najlepszych stosunkach z Robertem Lewandowskim, postanowił w mocnych słowach odnieść się do słów Anny Lewandowskiej o swojej osobie, które zamieścił w poście na Twitterze. Sam zarzucił Lewandowskiej bycie osobą niezwykle nieszczerą. Sam Kucharski twierdzi, że Lewandowska go zupełnie niesłusznie pomawia.

- Anna Lewandowska pojawiła się mi na timeline TT…. ach te algorytmy. Uśmiechnięta więc już wszystko u niej dobrze,szczękościsk minął. Ale wróciły wspomnienia,że jak Anna się uśmiecha to niekoniecznie szczerze, bo ma też drugie oblicze-jak walczy o pieniądze wtedy kłamie i fałszywie pomawia. - napisał Kucharski na zarzuty Anny Lewandowskiej.

Sonda
Kto Twoim zdaniem ma rację w konflikcie Lewandowscy - Kucharski?
Listen on Spreaker.
Najnowsze