Fernando Santos, Cezary Kulesza

i

Autor: AP PHOTO Fernando Santos, Cezary Kulesza

Pilne spotkanie

Cezary Kulesza wezwał Fernando Santosa na dywanik. Będą rozmawiać o przyszłości, dojdzie do rewolucji?!

2023-06-21 11:02

To będą gorące tygodnie wokół reprezentacji Polski. Wszystko za sprawą blamażu, jakiego biało-czerwoni doznali w rywalizacji z Mołdawią. Porażka w Kiszyniowie na długo zapisze się w pamięci kibiców. Zwłaszcza, że niebywale utrudniła Polakom drogę na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Tuż po powrocie do kraju Cezary Kulesza zaprosił Fernando Santosa na spotkanie w PZPN, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk.

Początek eliminacji do mistrzostw Europy w 2024 roku jest dla reprezentacji Polski wręcz fatalny. Po losowaniu grup wydawało się, że biało-czerwoni nie powinni mieć większych problemów z zajęciem pierwszego miejsca, a ewentualna druga lokata uznawana byłaby za pewnego rodzaju porażkę. Tymczasem kibice w kraju nad Wisłą muszą zacząć się zastanawiać, czy Polacy na Euro 2024 w ogóle zagrają.

Santos wezwany przez Kuleszę. Będą rozmawiać o przyszłości

Bo po rywalizacji z Mołdawią sytuacja podopiecznych Fernando Santosa stała się trudna. Polacy niespodziewanie i kompromitująco zarazem przegrali z gospodarzami wtorkowego spotkania. Mimo że w Kiszyniowie prowadzili 2:0, popełniali szkolne błędy i pozwolili rywalom na zdobycie trzech bramek i zdobycie kompletu punktów. To rozwścieczyło i zażenowało całą piłkarską Polskę.

Okazuje się, że i Cezary Kulesza jest mocno zaniepokojony obecną sytuacją kadry. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, selekcjoner został zaproszony na spotkanie przez prezesa PZPN.  - O 12:00 w siedzibie PZPN spotkanie Cezarego Kuleszy z Fernando Santosem. Prezes federacji chce poznać plan i przemyślenia selekcjonera na dalsze prowadzenie kadry - czytamy we wpisie na Twitterze. Niewykluczone, że Santos po ostatnim meczu będzie musiał nieco zrewolucjonizować swój plan na polską kadrę. Kibice już teraz domagają się stanowczych kroków i stracili cierpliwość do Portugalczyka. Niektórzy z fanów proponują szybkie objęcie posady przez Marka Papszuna, ale na ten moment wydaje się, że taki scenariusz jest zupełnie nierealny.

Sonda
Czy Polska awansuje na Euro 2024?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze